şükela:  tümü | bugün
 • satın aldık dedikleri c5 aircross "groupe psa otomotiv pazarlama a.ş." adına kayıtlı çıkmış. bir takipçi mtv ödeme denemesi yaparken fark etmiş.

  hahahahh zaten bunların o arabayı satın aldığına inanmak için çok çok saf olmak lazımdı. bir youtuber aldığı arabayla ilgili bayinin içinde video çekiyorsa, öve öve bitiremiyorsa, her videoda "çok memnunuz <3" mesajları veriyorsa bilin ki aslında o arabayı almamıştır, hepinizi keriz gibi silkeliyordur.

  devletin artık bu sahte reklam işlerine müdahale etmesi lazım. adamlar rahat rahat çıkıp yalan söylüyorlar ve hiçbir yaptırıma uğramıyorlar. hadi onların bir utanması yok da devlet neden seyrediyor anlamak zor. bir köşeye reklam yazmadan sürekli reklam videoları yayınlamaları da cabası. böyle videolar yayınlacaksan en azından köşeye "r" koyacaksın.

  bakın bu youtube'ta ortalama 10 bin aboneyi geçen bir kanal izliyorsanız babanızın oğlu da olsa ağzından çıkan 10 kelimenin 9'unun yalan ve reklam olduğunu bilin. sadece araba değil her konuda bu böyle. kesinlikle anlatılanlara inanmayın.

  edit: caps
 • hiç otomobil hakkında olumsuz yorum yapmayan youtube kanalı. arka baş mesafesi her arabanın mutlaka yeterli, motorun gücü mutlaka yeterli ve aracın iç malzemeleri mutlaka yeterli. kendisine kalsa piyasada yetersiz araba yok.
 • kullandıkları ve sürekli övdükleri c5 aircross u satın aldık dedikleri halde psa grup yani citroen üzerine kayıtlı reklam aracı çıkan, izleyicileri kandırmaya çalışan youtube kanalı.
 • sahibi eşi tarafından manipüle edilip, içine sıçılan kanaldır kendisi.

  gayet güzel incelemeler ve videolar yaparken, 'mükemmel' hayatlarına şahit olmamızı istercesine vloga başladılar. aman be abi, ne gerek vardı?

  arabaları incelemek ve özelliklerine bakmak için giriyorum ; hanımefendinin gereksiz muhabbetine ve beyefendinin her şeye he demesine maruz kalıyorum.
 • karısını işin içine soktuğu günden beri büyük bir arkadaş kitlesi olarak takibi bıraktık.

  biz ciddi bir araba inceleme kanalı olduğu için tercih ediyorduk, ancak araba konusunda zerre bilgisi olmayan ve saçma sapan tepkiler veren karısı ile youtuber gibi takılmaya başladığı ve vlog olayını girdiği için bir daha asla izlemeyeceğiz, izlettirmeyeceğiz.

  sen kendi başına yarattığın kitlene bu şekilde istemedikleri kişiyi ve konuları göstermeye başlarsın onlar da seni siler bir daha izlemez. bin tane araba inceleme kanalı var, onları izliyoruz artık.
 • babadan zengin olmasina ragmen instagram hesabinda her gonderisini yorum dilenerek bitirmesi itici.
 • klişe konuşmaları sıktı. her video aynı sanki. ayrıca, şahsi aracım ne? videosunda clickbait yaptığından beri takipten çıktım.
 • genel olarak katalog verilerinin sesli bir şekilde anlatıldığı, test edilen araçların eleştirilmediği sadece tanıtıcı özellikte incelemelere yer veren inceleme sitesi, daha çok otomobille pek ilgisi olmayan, bilgi almak ve öğrenmek isteyen insanlar için yardımcı olabilecek bir youtube kanalı.
 • son zamanlarda yeni araba alacağım için youtube incelemelerine düştüm. yanındaki hanı efendi soyismine bakılırsa eşi galiba. kendisi ne kadar samimi sempatik ise hanımefendi o kadar itici. demekki zıt kutuplar birbirini çekmiş. az önce adamın ‘o donanımları ekleyince fiyat nereye çıkar sence’ (onları da ekleyince uçar demek istiyor) diye sorduğu soruya ‘ne bileyim ben’ diye cevap verdi hanımefendi. tahminim videolarda kendisini de koyması için adamın kafasının etini yemiş hanımefendidir. yazık adama.
 • psa grubundan reklam aldığını düşündüğüm otomobil gazetecisi/youtuber.

  şöyle ki c5 aircross aldıktan sonraki süreçte her fırsatta c5 övgüleri dinledik. olabilir iyi niyetli düşünüp aracı beğenmiş ve almışlar diyelim.
  aynı şekilde son iki aydır markanın gönüllü elçisi gibi sürekli peugeot 2008 övgüsü dinliyoruz. hatta aracı test etmeden başka araçlarla karşılaştırmak için ford ecosport testi çektiler ve videoya attıkları başlık " aynı fiyata 2008 alınırken bu araç alınır mı ? " hatta videoda hanımefendi ford'un logosunu bile eleştirdi ve video boyunca bu aracı neden tercih etmemeliyiz algısını işledi.

  biliyorsunuz peugeot bayilerinde araç bulmak mümkün değil. çünkü bayiler ellerindeki araçları galerilere sattılar. galeriler de bu araçları sıfır fiyatının 20-30 bin tl kadar fazlasına satışa çıkardı. bu hafta yayınladıkları 2008 videosuna bakıyoruz, video açılışında marka sözcüsü gibi pr faaliyeti yaparak peugout'un bu durumdan ne kadar rahatsız olduğunu, araçları geri alma zorunluluğu getirdiğini vs. anlatıp durdular. videoda da en ufak bir 2008 eleştiri de yok tabiki.

  tamam psa grubunun son dönemdeki tasarım dili ve araç kalitesinin geldiği nokta biliniyor. ama bu arkadaşların videolarını izlerken sürekli reklam hissini yaşıyorum ve bu bir süre sonra rahatsız ediyor.