şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar. hoş gelmiş.
  • ben daha küçücük, ufacıkken ama açken yan yana dizilmiş güzel cümleler okumaya, onun birbirinden güzel cümleleriyle karnımı doyurduğum,
    sonra hayatın akışına direnemeyerek ansızın büyüdüğümde, onun cümlelerinin ve kaleminin daha da büyüdüğünü gördüğüm, beni kesmeşeker ile tanıştıran,
    eskiden bir hayali kahramana mektuplar yazan, fakat şimdilerde bir prenses ile evli olan, son zamanlarda daha az cümle kurduğundan dolayı bugün sözlük yazarı olmasına çok sevindiğim;
    sözlük için yeni ama benim için çok çok eski bir yazar.
    sahiden yazar. çok güzel yazar.
    hep yazsın.
  • bikaç entry'sini okudum. iyi yazıyor. takibe aldım. baştan sona tüm entry'lerini okuyacağım üşenmezsem.
    ayrıca bir kesmeşeker dinleyicisi olarak uçsuz bucaksız azınlık içinde birlikte yer aldığımız için mutluyum.
  • sözlükte yeni tanıştığım eski dostum, sıkı yazar. bu ara yeni başlangıçlara adım atıyor, dilerim her şey umduğundan da iyi olur.
  • güzel beşiktaşlılardan.
  • provokatör eziklere çok güzel cevap veren delikanlı yazar.
  • (bkz: #58503021) numaralı entrysinde çok güzel bir noktaya değinmiş, hayatımda etmediğim küfürleri bu 6-7 ay içerisinde şu bjk başlıklarında beni delirten trollere ettim. bundan sonra tavsiyene uyup daha fazla engelleme peşinde koşacağım, teşekkürler takımdaşım.
  • adamın hası, örnek beşiktaşlıdır.
  • sene olmuş 2016 "gjfjdjydjyfdjgxjyfxjtxjyfxjyrxjyrxjgfc" şeklinde mesajlar atan -1 yaşında bir ağlak tinerci ergen troll.

engelle geç, oksijen israfı
  • ıyi yazar..sağlam beşiktaşlı. .nihat abisi kesme şekeriyle güzelleştirir ortamı. .yakışır ankaraya..