şükela:  tümü | bugün
 • dünyanın görmüş olduğu en iyi kalecilerden birinin, yaşadığı en büyük başarının sarhoşluğuyla, karşısında onunla röportaj yapan da sevgilisi olunca, mutluluğunu paylaşma yoludur. ahan da şurdan izlenebilir:

  http://www.sporxtv.com/…ptusxtvq17247sxq?ref=vdgei3

  --- spoiler ---

  ulan adam 2 dakika önce dünya kupasını kaldırmış. ondaki karizma yaklaşık 1 saattir dünya üzerindeki hiç bir erkekte yok. herif geliyo seni öpüyo, sen ne yapıyosun? nazlanmalar falan... olmadı, yakışmadı... casillas daha güzel bir tepkiye layıktı bence. belki ispanyolca güzel bir şeyler söylüyordur, bilmiyorum ama, vücut dili "tamam len yavşama" der gibiydi.

  --- spoiler ---

  bu arada, şimdi düşünüyorum da, aynı hareketi türkiye dünya kupasını ya da avrupa kupasını kaldırdıktan sonra arda turan yapsaydı, çoktan çiviler ve odunlar hazırlanmış, çarmıh işlemleri başlamıştı sanırım... böyle de bir milletiz vesselam...

  - arda çok şımardı, değil mi sayın üründül?
  +çoook
 • bir sevgilisinin dudağını bir de yanağındaki ispanyol bayrağını öpmüştür.
 • büyük romantizmdir casillas'ınki. televizyon sahteliğine çalımdır hem de bir kaleciden. kızın yaşadığı dumur ve casillas'ın öpmeden önceki tereddüt hali çok samimidir. evlenir bunlar.
 • sevgilinin o anki şaşkınlık ve utangaçlığıyla ''sonra devam edelim o zaman?'' demesi, taraflı tarafsız herkesin suratına bir gülücük kondurur.
 • banttan izlendiginde ayni erojenligi saglamayacaktir, uzgunum!

  edit: sanki bir bokmus gibi baslik acilmasi, uzerine onlarca entry girilmesi cok normal tabii abazan kardeslerim sizi, kotuleyin devam...
 • konuşması sırasında gözlerinin dolması ve susması sonra tereddüt etse de uzanıp sevgilisini öpmesi... gerçekten romantik bir görüntüymüş.
 • pek samimi adammış casillas bana göre. maç sonunda dakikalarca ağladı, röportaj verirken de öpüverdi sevgilisini. ne canlı yayın, ne televizyon başındaki milyarla izleyici; bambaşka bir boyuta ulaşmanın heyecanını yaşamaktı onunkisi. duyguları onu neye yönlendiriyorsa aynen öyle davrandı.

  bu kadar romantizmi ben bile beceremezdim, itiraf ediyorum...
 • inanamiyorum, bu ne sirin bir olay boyle? bu ne romantizm? bayildim ya...

  o tam opusmeden once casillas'in yuzundeki ifade, elini kolunu nereye koyacagini bilemez tavri, en son elini burnuna goturmeye karar verisi, kiza yansiyan bu davranislari, kizin o anda sacini atisi, anlik bakismalari, olaydan sonra yuzundeki utancla karisik kizariklik...

  sen herkese boyle bir ask nasip eyle yareppim allahim insallah dinimiz amen!
 • casillas on numara adammış vallahi onu gördüm. zaten yıllar yılı real madrid'li olması dışında bir falsosunu görmemiştik, severdik kendisini. eh şimdi daha çok sevdik. ama sevgilisinin tepkisi biraz garipti sanki. casillas'ın sıcaklığından ziyade, canlı yayında oldu mu bu şimdi, havası seziliyordu biraz. tabi mizaçameselesi de olabilir, girmeyeyim şimdi iç mevzularına. velhasıl, casillas'ı sempatiklikte 10 kaplan gücünde yapmıştır bu hareket.