• casio'nun f91w modelinin metal kasalı olanı. gümüş ve altın renklerinde geliyor (çeviri türkçesi). böyle bir şeydi tipi hatırlarsanız. son yıllarda yeniden üretmeye başladı casio bunu. hipster'ların beşer beşer aldığı söyleniyor. amerika'da f91w takan bazı sakallı kişilerin canlı bomba olmasından şüphelenilip tutuklanması ile hipster'ların bu modellere yöneldiği söyleniyor.
  • hali hazirda 1 tanesine sahip oldugum, bir sonrakine de karar verdigim casio modelidir.
  • geçenlerde görüp büyük hevesle "aaaa metal kasalı f91" diye saldırarak aldığım ama bileğimde at sikine kelebek konmuş gibi durunca zamanın bana başka bir oyun daha oynadığını farkettiren saattir.

yine de severek takıyorum o ayrı konu.
  • aliexpress'de 150 tl civarına bulunabilen efsane saat. hiphop takılan biriyseniz veya hipstersanız tam size göre. alacam ben de bi tane.
  • efsane model. 158 aşktır, bu dururken gidip de züppe kasalı 168 alan bizden değildir. bunun orjinali, hakiki japon malı olan a159'dur (bkz: casio a159w) ama onun kordonu çin malı olan 158'inki gibi tam ayarlanabilir değildir.
hesabın var mı? giriş yap