şükela:  tümü | bugün
  • evrenin sırrını çözmüş, dalai lama mertebesine erişmiş, çift hedeli (ne olduğunu bilmiyorum) bilgisayar
  • reklamındaki her unsurunun beni deliye çevirdiği ürün. herşeyden iki tane almaya alışkın arkadaşa iki cop verecem.
    (bkz: yağlayın)
  • reklamında herşeyden iki taneye sahip yalnız sanırım medeni kanun gereği evde tek eş bulunduran bi adam olan ürün. tahminim tepki almaktan çekinmişler. ya da abimiz karısı çakmasın diye metresini oynatmamış reklamda bilemiyoruz.
  • bunun bir reklami vardir ki, son kismi sonradan kirpilmi$ bir adiliktir. bu dunyanin en igrenc ve kopekce reklaminin sonunda bizim o muhtemelen cift bamyali dort misir taneli herif i$ yerindeki sevgilisi/karisi/metresi/kumasina - her neyse ona - da sariliyordu ve oyle bitiyordu. dejenerasyonlarinin bir nebze olsun farkina varmi$lar ya da vardirilmi$lar ki, o parcayi kaldirmi$lar. kört kobaynler kovalasin sizi be.
  • reklamlarındaki robotu fena halde eset antivirusun maskotu olan robota mı benziyor ne

http://www.youtube.com/watch?v=hcwpvydllfo

http://xs221.xs.to/xs221/07465/141.jpg
  • iki yıldır hiç sorunsuz kullandığım (sadece ram problemi vardı garanti kapsamında değişti) fişek gibi hızlı tablet pc modelidir.
  • son aldığım modeliyle beni benden alan bir notebook ithalatçısının ürünü *

intel core i7 720qm
    500gb hdd
    hdmi connection
    4 gb ddr3 1066mhz
    2 gb ddr3 nvidia geforce gt240m ekran kartı
    vs :)

edit:
    bu entry'i kötülemeyene cennete bilet veriyolar. gel birader sen de kötüle bu entryi...
  • zaman zaman insan zihni bir error verir ya... yer zaman mekan birbirine girer... çocukluk dersiniz, bir bakmışsınız aslında gençlik yıllarındasınızdır hani... hah işte benim için öyle bir şeydir bu da...

çocuklğum, benim gibi 80'li yıllarda doğmuş çocuklar gibi casper çizgi filmiyle geçti... o sevimli bir hayaletti... dimağımıza böyle kazındı. gel zaman git zaman büyüdük, asileştik ve bu asiliğimiz her tarafımıza sıçradı. casper, sevimli hayaletten eser kalmadı. öfkemiz müziğimize de yansıdı... o zamanki ergen öfkemizin adı nirvana olmuştu...

ne yazık ki kurt cobain'in ölümüyle biz de ergenlikten çıktı... dedik "vay anasını, her şey fani lan. dünya yalan lan... bi daha mı gelecem lan dünyaya laan!" dedik... ama beynimizin dehlizlerinde artık bu yerleşmişti...

sürmenaj geçiren bir arkadaşım, kurt cobain için demişti... casper nirvana diye
  • bir ayağı bataryasında olduğundan bataryasını çıkardığınızda sallanıp durmaması için altına bir destek koymanız gereken laptop modeli.
  • "dıbıdıbıdıbıdıbıdıbıdıbı" şeklinde iğrenç piyanolu bir müziği olan salak reklamının (bir adamla çocuk kumsalda koşuyor) az önce bir tv kanalında 2 dk içinde 35 kere döndüğüne şahit oldum. öyle bir irrite oldum ki sikseler almam.