şükela:  tümü | bugün
  • casper'ın türkiye'ye getirip üzerine kendi markasını bastığı gionee s6 pro marka telefon.

casper via a1 / gionee s6 pro'nun özellikleri için: http://www.gsmarena.com/gionee_s6_pro-8139.php
  • sar değeri baş için 1.22 vücut, için 1.13 olan dikkat edilmesi gereken telefon. kaynak

ayrıca kameranın 13mp olması, diyafram açıklığının 2.0 olması, bataryanın çıkarılamaz olması bir eksidir bana göre.
  • birkaç gün önce tükkan tükkan, websitesi websitesi gezinip telefon bakındıktan sonra edindiğim telefon oldu. telefon bakarkenki 1. kriterim samsung olmaması ve ikide bir donmayacak, telefonu duvara yabıştırma isteği uyandırmayacak olmasıydı.

samsungları toptan eleyince geriye pek bir şey kalmıyor zaten. 1200-1800 tl arasında olup kendi fiyatındaki diğer telefonlar arasında gözüme çarpan bu model oldu. bir de gerçekten aramaktan yorulmuştum ve bıkmıştım; telefonun çok yakın zamanda çıkmış olması 'öeh o kadar da berbat bir şey üretmiş olamazlar' dememe sebep oldu.

şimdilik memnunum. bu cümlem kulağa komik gelebilir -ama note 3 neo denen gevşeği daha satın aldığımın 2. günü ondan memnun olmayacağımı anlamıştım ve aynen de öyle oldu. 2 sene önce lg g3 ile samsung arasında kalıp samsungu almıştım. şimdi de g4 ile bunun arasında kalıp sararma-ısınma problemlerini gözönünde bulundurarak lg'yi eledim.

1-2 seneye editlenmek üzere dursun bu entry.
  • daha ucuza daha iyi donanımlı, daha kalitelisi xioami mi 5 varken almanın hata olacağı telefon.
  • anneme aldığım ve beklentilerimin üzerinde çıkan telefon. öncesinde orta segment cihazları çok araştırdım. ailecek samsungdan yıldığımız için boykot kararı almıştık. bu yüzden samsung cihazlara bakmadık. lg'de yaşanan sorunlar malum. operatör telefonları, ve bir iki fazla güven vermeyen marka dışında bu fiyat aralığında pek fazla seçenek kalmıyor. ileride yazılım desteği nasıl olur bilmiyorum ama gionee romlarından falan bir şekilden halledilir diye düşünüyorum.
  • kardeşime orta segment bir kaç yıl idare edecek şık bir telefon almak için kısa bir araştırma yaptım en mantıklı gelen telefon 4gb ram ve 5.5 ekranıyla via a1 oldu.

3 haftalık kullanım sonrası şunu diyebilirim telefon kaymak gibi akıyor yazılımsal hiç bir sorun yok ama sol hoparlör bozuk ses cıkmıyor ve kamerası cidden vasat, çok şey istemiyorum florasan ışığında insan gibi fotoğraf cekse yeterdi kardeşe ama berbat bir performansı var.

sonuç olarak makina gercekten kamera hariç enfes bendeki note5 ten hiç bir eksigi yok ince ve metal kasa şık ama kamera performansı en fazla iphone 4s e rakip olabilir.

iade için basvurcam aldığım firmaya gelişmeleri editlerim.