şükela:  tümü | bugün soru sor
  • mediatek işlemcili, mali g72 grafik işlemcili 3000 mah pili olan bir telefon. fiyatı ise 2700 tl. evet yanlış duymadınız tam olarak 2700 tl. bu vurgunu uyuşturucu çeteleri elde edemiyor valla helal olsun casper'a. birkaç aya teknosa ve vatan personellerinin telefon soran müşterilere bunu itelemek için öve öve bitiremeyeceklerini tahmin etmek de güç değil ayrıca.
  • önden iphone x e iphone x den daha fazla benzeyen telefon.
  • türk malı telefonlar içinde şuan en iyisi olan buyken hala gidip deli gibi vestelin peşinden giden insanoğlu
  • biraz ağır olması dışında fiyat da dahil olmak üzere oldukça alınabilecek yerli telefon. yüksek kurlarda, ne yazık ki alt platformların ithal olması sebebiyle, yerli telefonlarda da fiyat artışları göreceğiz, vergi konusunda en azından kolaylıklar sağlanmalı. güzel satış gelirleri ile üzerine koyarak, daha güzel işler yapacaklarının bu telefonla mesajını vermişler.
  • orta-üst segment mütevazi bir telefon arayan beni cezbeden bir telefon. özellikleri itibari ile fiyatını kesinlikle hak eden bir telefon. yerli olması hasebiyle de alma nedeni. iki taraflı kazanalım. yakında editlerim.
  • yapay zeka teknolojisiyle ayni anda birden fazla islem yapilabiliyormus.

casper dunyaya yeni bir sey mi sundu anlamadim.
  • fakir iphone x'i arka tarafa buna özel iphone armalı kap yapıyorlar. birde iphone teması çektimi eline alıp kurcalamayacak insanlara iphone x'den farksız gibi duruyor.
  • olum bi iphone x bugün 6.500 tl lan. casperi fiyat konusunda nasıl eleştirebiliyosunuz bu adamlar da parçaları dışarıdan dolarla alıyor zararına mı satsınlar amk.
  • inanin bi boka yaramaz, inceledim o kadarda kaliteli bir cihaz degil. sony xperia note ile kiyaslandiginda yaninda nokia 3310 kalir. kanmayin derim.
  • kim kullanıyor bu telefonları? daha bir kişide bile görmedim casper'in herhangi modelini. ha snapdragonlu (mesela 660) çelik kasa, estetik ve en önemlilerinden bir tanesi olarak yazılım desteği ile telefonun uzun süre arkasında durabilirlerse casper, general mobile, vestel hangisi olursa olsun marka ayrımı yapılmaksızın bir çok teknoloji müdaviminin listesine gireceklerdir ama media tek işlemci ve bu tasarım- donanım anlayışı ile zor.