şükela:  tümü | bugün
  • o kadar çok reklamı çıkıyor ki televizyonda, insana alınır mı acaba bu diye düşündürüyor. 3gb ram 32 gb dahili hafıza, 13 mega piksel kamera, hem de hiç beklemediğiniz fiyata. televizyon seyremtediğimi düşünen bana bile ezberletti. demek ki televizyonu açıp internette gezmek ile olmuyor, arada seyredip reklam girince kanalları değiştirmek gerekiyor.

    (bkz: kendinden utanmak)
  • herşey fiyat değildir. kağıt üstünde donanım yüksek gözükürken bazen firmalar çok umulmadık yerlerden kısabiliyor.

    mesela ses işlemcileri ve hoparlörler. 800 liraya aldığınız "çok iyi ya." dediğiniz telefon gayet normal bir kulakiçi kulaklığı bile düzgün süremediğinde neden ucuz olduğunu anlıyorsunuz.

    çok güzel bir örneği için: asus zenfone 5
  • yaklaşık 2 ay önce kardeşime aldığım ve oldukça memnun kaldığım telefon. ekran çözünürlüğü ve 2.5 d ekranı olsun, inceliği ve eldeki tutuş hissi olsun, tatmin edici kamera performansı olsun bu fiyata alınabilecek en sağlam telefon olduğu kanaatindeyim. sürekli güncelleme geliyor olması da ayrıca güzel.
  • acaip bir güç tüketimi olan telefon! normal kullanımda şarj yüzdesi yüzde onun altına geldiğinde power bankı takıp kullanmaya devam ediyorum ama güç kaybı durmuyor ve telefon kapanıyor. powerbank usb beslemesinden gelen 500ma güç kurtarmıyor bu telefonu.