şükela:  tümü | bugün
  • 2009 yilinda chicago'da catacombs adinda, hayatinizda duyabileceginiz en saf, en siirsel sozler+melodi+aranjmanlara sahip fantastik bir albume imza atmis ozan.

dinlemeden olmeyin.
  • fazlasiyla basarili wit's end albumu cikmis singer/songwriter.
  • vakti zamaninda hic bilmedigim bir ulkede tesadufler sonucu en ucuzundan buldugum bir biletle izleme sansi yakaladigim insan. band of horses'in on grubu olarak sahne almisti. o gun bugundur takibindeyim. ayrica, ilk defa bir konsere tek basima gitmistim bu da kendisine denk geldi, farkli bir yerde artik o da, sabah yildizim.

(bkz: morning star)
  • yeni albumunu verdi firina, zaten son 3 senede 4. albumu oldu galiba, prolific gencler prolific (bunu profilic olarak benimseyen cok genc gordum yol kenarinda ondan diyorum). agustos'ta vefat eden karen black'e ithaf etmis albumu, sevgili sanatcimizin soyledigi 2 parca var, dream come true girl kadar olmasa da olmus.
  • keşfettiğime şükürler edip, sayesinde durup durup aynada kendimi öptüğüm, kendimi sevmeye başladığım müzisyen.

(bkz: the burning of the temple, 2012)
    (bkz: harmonia)
  • domino records'un sound cloud sayfasında rastlayıp dinlediğim ve beğendiğim baltimorelu müzisyen. domino records'un zaten boş işlerle uğraşması söz konusu değildir. elliott smith'in amerikalısı diyebilirim tarzı için. biraz country'de kokuyor.
  • brighter lan herşeyden brihter brighter amk çokca brighter dünyadan bile daha brighter hayallerimi yıkan şeyden bile daha brighter.doğadan dünyadan bile daha brighter.aşktan sevgiden daha brighter.elini tutmak onu koklamaktan bile daha birghter.aşktan sevgiden bile daha brighter.yıkılmamdan bile daha brighter.dünyaım yıkılmasından daha brighter.

angel olsen in tavsiyesiyle buldugum şahısdır.
  • 3-4 gun once chicago'da canli izledigim adam. 2-3 sene evvelki cangil cungul, sarhos oglen 1 rock'i yerine (pitchfork festival'e atiyorum sucu) muhtesem bir ufak klup blues/country soslu yumusacik rock muzigini sergiledi. kendisinden daha cok dikkat ceken pedal steel gitar calan abimizdi, telecaster'i biraktigi ve oturup slide'in dibine verdigi her parcada icim eridi, ruhuma salep gibi geldi. yasayan en guzel singer/songwriter adamlarindan.
8 entry daha