şükela:  tümü | bugün
  • youtube'da çok faydalı pilates videoları bulunan amerikalı fitness eğitmeni.
  • yazın bikinimle çekilmiş fotoğraflarıma baktığımda kendisini bol bol anıyorum ve çok teşekkür ediyorum. 3 ay ebru şallı yapamadığını 3 haftada kendisiyle başardım. ayrıca videolarında sempatik filan göründüğüne bakmayın. yaparken ağzınıza sıçıyor.
  • akıllı telefonlar için var olan uygulaması çok başarılı olan şahıs. geçtiğimiz günlerde 1000 squat iddiasına girmiş ve 45 dakikada alnının akı ile çıkmıştır.
  • tam öldüm,bittim,yapamıyorum,bırakacağım dediğin anda "dooonn't stop, don't give up" diye insanı gaza getiren, hoş sohbet, hatta bazen sohbet ederken canımızla uğraştığımızı unutan, kendisinin dahi ne kadar inceldiğini farklı yıllardaki videolarına bakınca kolayca anlayabildiğimiz motive edici bir pilates eğitmeni...

ilk videolarından bir tanesi .

son videolarından bir tanesi ( yok olması yakındı, ancak sanırım bu kadar incelmesi bir yarışma içindi...şimdi tekrar biraz irileşti daha güzel oldu) .
  • dünya tatlısı pilates eğitmenim. pilatese onun beginner's calendar'ı ile başladım, aylık yayınladığı takvimler ile devam ediyorum. çalışıyorsanız, spor salonuna gidecek vaktiniz yoksa kesinlikle onu takip edip, evde sporunuzu yapın. karın kaslarımın 1 ayın sonunda belirginleşmeye başladığını gördüm. tabi bunda çok zayıf olmamın da etkisi var ama sayesinde kilo aldım ve vücudum şekle girip sıkılaştı, zayıflığım eskisi kadar göze batmıyor.

(bkz: blogilates.com)
  • güne başlama arkadaşım olur kendisi. motivasyon kaynağı pilates eğitmeni.
    yayınladığı takvim ile her sabah 5 buçukta kalkıp spor yapmama vesile olan, sempatik ötesi bir kişilik.
    aynı zamanda meraklısına ucuz ve sağlıklı yeme ile ilgili de birçok videosu var.
  • son 10 aydır kendisini ve takvimlerini takip etmekteyim ve hiç bir sporun yapamadığını yaparak karın kaslarımın görünür olmasını sağlayan dünya tatlısı pilates eğitmeni.kendisini izlerken sanki bir arkadaşımı izliyorum hissi uyandırıyor bende.
  • o egzersizleri yaparken nasıl oluyor da nefesi hiç kesilmeden konuşabiliyor anlayamamakla birlikte, hayran olduğum kişi.

"alt komşu rahatsız olmasa bari" dememeniz için bir de apartman dostu kardiyo videoları var ki, spor yapmamak için bahaneniz kalmıyor :)