şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mobil ve online oynanabilen, karşılıklı iki kale arasında 48 adet farklı karakter içinden (karakterler sandık usulü açılabiliyor. oyun başlangıçta temel karakterler veriyor.) 14 adet kart düzeni oluşturarak diğer oyuncunun kalesini yıkmaya çalıştığınız bağımlılık yapan sıkıntı giderici güzel bir oyun. oyunda common, rare, epik, legendary karakterler mevcut. bunlar arasından en uygun 14 ' lü karakter kombinasyonu oluşturarak karşı kaleyi yıkmaya çalışıyorsunuz. karşı tarafın karakter düzenini ve kartlarının hangi sırayla geldiğini göremiyorsunuz. kartların nevinden ziyade karakterlerin levelları önemli, clan içerisinden birbirinize kart bağışı yaparak veya sandıklardan çıkanlarla karakter levellarınızı artırabiliyorsunuz. karakterler oyunun 4 er saat arayla verdiği free chestten. günde bir adet 4 galibiyet aldığınızda verdiği sandık galibiyet sandığından ayrıca kazandığınızda verdiği sandıklardan ve ücret karşılığı aldığınız sandıklardan çıkabiliyor.

  ek1: oyun dinamikleri ve karakterleri hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağım. ilk konum olduğu için dallandırıp budaklandırıp kafa karıştırmak istemedim. iş bu tanım kendini zamanla geliştirecektir.

  ek2: bağımlılık yaparsa kulaklarımı çınlatmayın.
 • anlamadığım oyun.

  maçın başında benim daha en ucuz birliğim için gerekli elmas yokken rakip 6 - 7 elmaslık kart oynuyor.
 • son zamanlarda mobil olarak oynadığım en keyifli oyunlardan.

  her tarafından reklam fışkırmıyor, her oynadığınızda reklam sayfası filan açmıyor. basit anlaşılır bir arayüzü var. ve sürekli kafanızı meşgul edecek bir sistemi yok.

  açıyorsunuz, bir iki saldırı yapıyorsunuz ve sonra unutuyorsunuz.

  kısa zamanda özellikle tuvalet seanslarımın yeni oyunu oldu kendisi.
 • şamanı yenmenin tek yolu, orjinal olanını bulmaktır.