şükela:  tümü | bugün
 • tweeter'daki 21.626 (bugün itibarıyla) takipçisine 2018 rusya dünya kupasını keyifli bir şekilde takip ettiren fenomen.

  (bkz: mariano başkan)
  (bkz: iran uzmanı)
  (bkz: tolga ciğerci bükücü)
 • kankası vardır atua. aradı sırada güzelcene laflar sokarlar birbirlerine. maçlarıda taymlayn da kazandırır. takip edilmesi keyiflidir.takip edilir.
 • twitter'ın en tatlı, zeki profillerindendir. ilk hesabı aktroller tarafından kapatılmıştır. geçen sene iran gezisinde "şeriat'ı hissetmedim" deyince fena bir linç yemiştir. futbol yorumları, "maç tayraynda kazanılır" mottosuyla galatasaray'ı şampiyon yapmıştır. şu sıralara dünya kupası özel tweetleriyle düşündürürken güldürmeye devam etmektedir.

  tanım: takip etmekle pişman olunmayacak bir twitter profilidir.
 • halktan yanaymış gibi gözüküp aslında içten içe tam bir kralcıdır. arjantin'in gruplardan çıkması zora düşünce hemen brezilya'ya çark etmiştir ama sonrasında arjantinin şansının tekrar artmasıyla yine arjantinciliğe bürünmüştür. bu halk bunu unutmaz, izanagi kardeşin de ortamlarda kralın takımına karşıyız katalancıyız deyip. el classicoda real e yüklü bahis bastığını unutmaz. ne kadar yakındayım dimi sana... titre catay efendi titre.

  not: iranla olan derin ilişkileride kafaları karıştırmaktadır.
 • kafayı yiyecem ya adam zorla fransaya kupayı aldıracak. nereye elini atsa kurutuyor rusya maçı biter bitmez "ingiltere maçımız ne zaman" diye twit atmış.

  putin'in bir an önce zehirlemesi gerektiğini düşünüyorum. koskoca rusyanın başını da bu yaktı bak. japonya brezilya uruguay ve diğerleri gibi.
 • erken seçim tarihinin dünya kupasına denk getirildiğine inanıyorum,insanların seçim sonuçlarından çok maçlar ile yoğunlaşacağını tahmin etmek zor olmasa gerek..(bkz: toplum bilinci) maçlar bitince jetonlar takır tukur yuvarlanmaya başlar
 • twitter fenomeni.

  seriat ovmeyi sever. ıran ve ortadogu hastasidir. oralarin derin ve cafcafli siyasi ortamina tarihine falan hayrandir. yakinlarda yine lubnan filistin falan akip bize aktaracak.

  dunya kupasinda bir ay boyunca once arjantini , sonra brezilyayi , ingiltere yi ve nihayet finalde hirvatistani tutarak fransa nin sampiyon olmasini saglamistir. '' mac tayraynda kazanilir " felsefesinin yilmaz savunucusu olmasina ragmen kendi buluşu oldugunu dusundugum "" emmek "" fiilinin hastasidir. hangi takimi tutsa rakip takim kazanir :))) mac bittikten sonra da cikar emdik diye aciklama yapar.

  ha ama hakkini yememek lazim gs ona ragmen sampiyon oldu bu sene . nasi basardilar bilmiyorum ama tebrik etmek lazim tabi. catay a ragmen basarili olmak buyuk olay.

  atua var bi de bunun kankasi. adam vatandasliktan cikip yeni zelanda ya tasinmis amk (bkz: oha) ama bunlardan hala kurtulamamis. atua daha biraz aile babasi tarzi alkol ,yemek , tatli ve ozellikle kokorec konusunu sever. adam onbinlerce km uzakta olunca bu catay ve yancilari da atua yi kizdirmak icin midye kokorec fotogroglari atiyolar adama yazik gunah amk. bi ara catay in hesabi ak trollerin saldirisi sonucu kapatilmisti. dayanamadi geri geldi herif :)

  şu siralar yine diyalektik'in dibine vurmus durumda bakalim altindan ne cikacak merakla bekliyoruz.