şükela:  tümü | bugün
 • tweeter'daki 21.626 (bugün itibarıyla) takipçisine 2018 rusya dünya kupasını keyifli bir şekilde takip ettiren fenomen.

  (bkz: mariano başkan)
  (bkz: iran uzmanı)
  (bkz: tolga ciğerci bükücü)
 • kankası vardır atua. aradı sırada güzelcene laflar sokarlar birbirlerine. maçlarıda taymlayn da kazandırır. takip edilmesi keyiflidir.takip edilir.
 • twitter'ın en tatlı, zeki profillerindendir. ilk hesabı aktroller tarafından kapatılmıştır. geçen sene iran gezisinde "şeriat'ı hissetmedim" deyince fena bir linç yemiştir. futbol yorumları, "maç tayraynda kazanılır" mottosuyla galatasaray'ı şampiyon yapmıştır. şu sıralara dünya kupası özel tweetleriyle düşündürürken güldürmeye devam etmektedir.

  tanım: takip etmekle pişman olunmayacak bir twitter profilidir.
 • halktan yanaymış gibi gözüküp aslında içten içe tam bir kralcıdır. arjantin'in gruplardan çıkması zora düşünce hemen brezilya'ya çark etmiştir ama sonrasında arjantinin şansının tekrar artmasıyla yine arjantinciliğe bürünmüştür. bu halk bunu unutmaz, izanagi kardeşin de ortamlarda kralın takımına karşıyız katalancıyız deyip. el classicoda real e yüklü bahis bastığını unutmaz. ne kadar yakındayım dimi sana... titre catay efendi titre.

  not: iranla olan derin ilişkileride kafaları karıştırmaktadır.
 • kafayı yiyecem ya adam zorla fransaya kupayı aldıracak. nereye elini atsa kurutuyor rusya maçı biter bitmez "ingiltere maçımız ne zaman" diye twit atmış.

  putin'in bir an önce zehirlemesi gerektiğini düşünüyorum. koskoca rusyanın başını da bu yaktı bak. japonya brezilya uruguay ve diğerleri gibi.
 • erken seçim tarihinin dünya kupasına denk getirildiğine inanıyorum,insanların seçim sonuçlarından çok maçlar ile yoğunlaşacağını tahmin etmek zor olmasa gerek..(bkz: toplum bilinci) maçlar bitince jetonlar takır tukur yuvarlanmaya başlar