şükela:  tümü | bugün
  • kendi kendini temizleyen bir kedi tuvaleti imiş. pahalı gibi duruyor ama çok sevdiğiniz kedinizin çiş kokusunu hatırlamak satın almanıza sebep olabilir.

http://www.catgenie.com.tr/
  • 6 aydır kullandığım ve tek bir şikayetimin bile olmadığı bir ürün. kedi kumu değiştirmek, afedersin bok ayıklamak, eve kum taşımak gibi dertlerden kurtulup biraz para biriktirerek aldığım için kedim de ben de çok mutluyuz. kedi kumundan daha ekonomik değil bence ama çok daha hijyenik olduğu kesin.
  • 1 yıldır kullanmış olduğum harika bir üründür kendileri. kedi sahibi olupta bok pisürle uğraşan insanları anlayamıyorum. işin gücün mü yok , her gün o içine sıçılmış işenmiş kumdan, bokları ayıklamak. o dibine çökmüş idrarın bayıltıcı kokusunu içine çekmek yapılacak iş değilmiş onu anladım. kuruyorsunuz aleti sonra kediniz sıçtı mı? işedi mi? öldü mü? haberiniz olmuyor.

kediniz her tuvalete girdiğinde mis gibi kumlara atlıyor. ne yalan söyleyeyim o kadar artistik bir görüntüsü var ki aletin. bir kendi klozetime bakıyorum bir cat genie ye bakıyorum, bir gün dayanamayıp bir de içine ben sıçıcam gibime geliyor.

bu arada dezavantajlarından da bahsedeyim cat genie nin 70 tl civarı hiç bir boka yaramayan iğrenç esanslı bir kartusu var ve bu kartus bittigi zaman alet devre dışı kalıyor sizde her bittiğinde paşa paşa 70 tl vermek zorunda kalıyorsunuz.

daha doğrusu kalıyordunuz geçen hafta amerikadan sipariş verdim ve adama bayıldığım dolarlar sonuna kadar helal olsun
    http://www.youtube.com/watch?v=n8nygfgzmqi artış kartuşa gerek yok bu zımbırtı ile catgenie nın kartuş bağımlılığını sona erdirmişler . canavar gibi oldu cat genie im artık resmen suyla çalıyor.

son olarak birde cat genie ın yine 70 tl civarı bi kumu var özelmişte cartmış curtmuş.. gidin bi akvaryumcudan
    uygun boyda kilo ile alın rahatlayın.

edit: aman kum olayında dikkatli olun bozmayın makinayı kum denemelerin 2 sinde aleti bozdum anam ağladı düzelticem diye.
  • kedilerimin birinci gün sonunda pek yüz vermedikleri sistem. deneyimlerimi paylaşacağım.
  • ikinci gün sonunda bazı kedilerin işediği, bazılarının yüz vermemekte direttiği sistem. henüz sıçan yok. passion out.
  • 1 hafta sonunda evdeki iki kedinin de idrar için kullandığı, lakin bir türlü sıçmadıkları sistem.
  • 5 tane kedim için 2 aydır kullandığım ve son derece memnun olduğum süper sistem. kedilerimin alışması 1 hafta kadar sürdü, klasik yöntemle kedileri her aklıma geldiğinde kumun içine koydum ve çok az miktarda catnip ekledim kumun içine. 1 haftanın sonunda tüm kediler tamamen alışmıştı ve hem çiş hem de kakalarını yapmaya başladılar.

nasıl bir şey olduğunu merak edenler için kısaca anlatayım. tuvalet bir çamaşır makinesi sistemi gibi su alıyor ve boşaltıyor. ben evimde kullanmadığım musluklardan birini iptal edip bağlantısını oraya yaptırdım fakat lavaboyu iptal etmeden de bağlantı yapmak mümkün. kakalar tuvaletin arka kısmında parçalanıp sıvı hale getirildiği için tıkanıklık yapma gibi bir durum söz konusu değil. tuvalet otomatik ya da manuel şeklinde çalışıyor. isterseniz belirli saatlere ayarlama yaparsınız, isterseniz fotosel sistemi sayesinde kediniz tuvaleti kullandıktan 10 dakika ya da 30 dakika sonrasına ayarlayabilirsiniz.

nasıl çalıştığını izlemek için: http://www.youtube.com/watch?v=uej7hu5zcuq
  • 4 yildir kullandigim supersonik alet. ayrica turkiye'deki servisine de bir cift lafim var: arkadasim, biz boyle sorun var diye aradiktan sonra "ertesi gun" gelip, garanti suresi 2 yil once bitmis bir cihazin en pahali parcasinin sadece cuzi servis ucreti karsiliginda ucretsiz degistirilmesine alisik degiliz.

alin, aldirin.
  • neredeyse bir yıla yakındır 2 kedim için kullanıyorum ve cidden inanılmaz büyük bir rahatlık. yahu tuvalet temizleme derdi yok. bundan daha ötesi var mı? o iki günde leş gibi kokan pis kedi kumlarını temizlediğim zamanları hatırlıyorum, sonra bu tuvaleti kullanmadığım yıllarıma üzülüyorum.

ayrıca teknik servisleri inanılmaz hızlı ve mükemmel. bugün elektronik bir sorun nedeniyle motorun bir parçasını değiştirmek durumunda kaldılar ve beş kuruş da ücret almadılar. daha önce de yurtdışına çıkmama 5 saat kala makinenin hata ışığının yandığını tesadüfen gördüğümde can havliyle aramıştım, 30 saniyelik bir tarifle sorunun yerini bana anlatıp kendim çözmemi sağladılar. özetle gece gündüz arayıp her türlü teknik sorununuzu çözdürebiliyorsunuz.

ve kediler seviyor bu makineyi. ilk günden hemen alıştılar, yalnız alışabilmeleri için önce eski tuvaletlerinde kumu temizlemekte direndim, sonra kumdan bir kaç kaka parçasını alıp catgenie'nin granüllerinin arasına yerleştirdim. gayet kolay bir şekilde benimsediler ve bir yıla yakındır afiyetle kullanıyorlar.
  • benim de sipariş edip bu akşam teslim aldığım ürün. banyomuza kurdum (banyo da salon salomanje değil haliyle kapıdan giren amut takla falan hedefine ulaşacak artık biz ya da kediler. neyse henüz su bağlantılarını yapmadım. benim için önemli olan çiş meselesiydi. 4 kedinin biri klozete işiyo zaten ama üçünün çiş kokusu beni bitirdi bitirdii..herneyse şimdilik sadece kumda pati izleri oluşmuş...ha biri de kumu eşeledikten sonra klozete tüneyip orada bi işler halletmiş.. uzaylı ya bunlar! ambalajını çok sevdiler ama.
    aha şu anda birininişn eşdelendiğini duyuyorum du bakim..
    eklem: 3.aya girdik.ben bu zımbırtıyı gün aşırı çalıştırdım. bir de içinden hep kakalsrı ayiklayıp tuvalete attım.you tube'da bir bakımsiz kalmış catgenie videosu izledikten sonra aklım çikmıştı çünki.ayrıca amaç solusyonu ekonomik kullanmak idi. ve evet hala bitmedi. yarım saat içinde yıkıyor,kurutuyor banyoyu da mis gibi kokutuyor. üstümden acaip büyük bir yük kalktı öyle böyle değil! yapın amerikalı mucitler !, daha başka ürünlerinizi de dört gözle bekliyorum.
    bakalım solüsyon ne zaman bitecek.bitince yazarım buraya
    5-6-16 hala bitmedi yahu bu solüsyon.ne bereketli şeymiş.