• perşembe günü başlıyormuş. inşallah cuma final yapar.
  • benim anlamadığım şey şu; neden hep böyle dizilerde fakir insanlar müstakil eski köşklerde yaşıyor. böyle fakirlik mi olur ya. her dizide istisnasız güzel mahalle müstakil ev. bildiğin zengin bunlar yani.

diyaloglar konusunda sıkıntısı olan klasik yaz dizisi.
  • biribirinden nefret eden iran israil gibi dusman olan karşı cinslerin 10 yada 14 bolum araliginda (dizi reytingine bağlı) birbirlerine aşık olduğu boktan yaz dizilerini devamidir, mutlu guzel sicak mahalle, he amk he amk, lan millet yolda anasına babasına sovuyor, markette peyniri sen aldım ben almadım diye kavga ediyor, artık biraz gercege donun,

bir kanalda, dwayne johnson un turk şubesi zengin yine bir orta halli bir kıza aşık, ayni kanalda, yine o familyadan jason statham in turkiye şubesinin yine fakir kıza aşık olması, mükemmeliyetçi erkekler sarsak dünya s#kime minare gotume kizlarin elinde oyuncak olmasi

yeter amk

ben gidiyom yine kurtlar vadisine
  • dizinin esas oğlanı olan çocuk, neredeyse aynı hikayeyi çekmedi mi geçen sezon, ben mi karıştırdım?
  • çatı katı aşk, sen çal kapımı, bay yanlış... ülkenin seviyesini ve filmcilikteki kalibresini gösteren diziler... çifter çifter geliyorlar, bitmiyorlar da...
  • dizinin tutmama nedeni ayşen'dir. kız hem oynayamıyor, hem de diziyi sürükleyecek hoşlukta değil. geçen dizideki aybüke olsaymış bence daha iyi olurmuş..
  • bir an italyan erotik filmi sandığım fakat cıvık yaz dizisinin adıymış.

tinto brass gençliği anlar beni.
  • aşk-ı memnu tekrarlarını izlerken reklamları taciz boyutunu alan yeni kanal d dizisi. yarım saat fragman yapmışlar. yok onların mahallesi bilmem neymiş de yok cartmış da curtmuş da, hayatımda bir diziden daha başlamadan bu kadar tiksindiğimi bilmiyorum. zamanın ruhuna bu kadar aykırı, bu kadar klişe, demode, tırt bir şey tasarlamak için çok mu uğraşmışlar?! mahallenin ortasına bir masa uzatmışlar, mahalle romantizmi yapıyorlar. biz ağzımızda maske ile yaşamaya çalışan insanlarız alooo!!! biraz beyin ya?! azıcık seyirciye saygı. mahalleymiş!!!
  • ateş ile babası asaf bey’in birbirleri hakkında düşündüklerini söyledikleri 7 dakikalık sahneyi izledim. kötü adam gibi gösterilmeye çalışılan baba asaf bey tüm söylediği sözlerde a’dan z’ye haklı ve dizinin eli yüzü düzgün starı yavşağın önde gideni. ama diziyi izleyene verilen mesaj: genç delüanlı dedüğün böyle laga luga konuşur, iş meslek erbabı olmaz, drift yapar, bağdat caddesinde araba yarışı yapar falan.

tanım: saçma sapan bir dizi daha
  • ertem eğilmez filmlerinin müziklerinin teliflerini nasıl aldılar acaba? ve kimden?
hesabın var mı? giriş yap