şükela:  tümü | bugün
 • toplumsal normlar ve normal arasındaki ayrımı yapmış kadındır. bakire olmayı temiz olmak, seks yapmayı da kirlenmek olarak görmez. cinselliğini keşfetmiş kendini tanımıştır. kendine ait fantezileri vardır. bir başkasının fantezisini yaşamaz. nelerden hoşlandığını ya da hoşlanmadığını bilir. partnerini de seçerken bunu göz önünde bulundurur. ve iddia edilenin aksine çatır çatır sevişen kadın elmas kadar değerli bir kadındır. hayatında hiç bir zaman yer bulamayacak insanların görüşlerinin hayatını, zevklerini etkilemesine izin vermez.
 • çoğu erkeğin gözünde orospudur. evet.
 • seviştikten sonra para alıyorsa orospudur.

  para almıyorsa en hafif tabirle kirlidir.
 • çoğu erkeğin değil çomar erkeğin gözünde orospudur. bazılarının içini acıtacak bir gerçeği söyleyeceğim ama anneniz, annem, kısacası burada bulunan ve dünya üzerindeki tüm insanların anneleri de bu kadınlardan biridir. tabi sizi leylekler getirmediyse...
 • dünyanin en büyük basarisina imza atmis insandir.

  cünkü aslinda ortadogulu olmak; ortadogunun igrenc baskici kültüründe büyüyüp de sözümona kabugunu kirip baskaldirarak(!)* "catir catir sevismekle" övünmeyi gerektirir.

  hayati yalnizca ask, seks ve iliskilerden ibaret olan wasted insanlar yumagi sizi.
 • 30 yaşında bekar kadındır.

  40 yaşında kedileri ile yaşayan kadındır.
 • (bkz: gecenin 4 buçuğunda açılan başlıklar)

  'ooo yeaaahhhh' dediğim durumdur.
 • biz seviştik diye bağıran iki sözlük yazarı var bu başlıkta
 • kendine çok büyük bir kötülük yapıyordur. sebebini açıklamadan önce şunu belirteyim, feministler, kadın olmanın gerektirdiği sorumlulukları reddedip, yalnızca avantajlarını benimsetmeye çalıştıkları için bunu anlayamazlar. onların derdi, dezavantajları ortadan kaldırıp, kadın olmayı sırf avantajlı hale getirmeye çalışmaktır. yani ben kafama göre her istediğimi yapayım, toplum da beni sırf kadın olduğum için yadırgamasın. tamam, oldu.

  nasıl ki erkek olmanın avantajları ve dezavantajları varsa kadın olmanın da avantajları ve dezavantajları vardır. kadın da erkek de eylemlerinden sorumludur ve bu eylemlere göre itibar kazanır, kaybeder. bir erkek, çalışmadan, para kazanmadan, iyi bir kariyeri olmadan ya da eğitimli olmadan toplumun kendisine saygı duymasını bekleyemezse kadın da her önüne gelenle yattığında toplumun kendisine saygı duymasını bekleyemez.

  kadın, stabil bir yaşama ihtiyaç duyan, doğurma ve büyütme odaklı bir canlıdır. bu, erkekler öyle istedikleri için değil, evrimsel ve biyolojik açıdan böyledir. burada söz konusu olan, çocukların sağlıklı bir şekilde büyümesi, yetiştirilmesi ve topluma kazandırılmasıdır. yani bu, erkeklerin değil, neslimizi devam ettirecek olan çocukların çıkarınadır. her önüne gelenle yatan kadının prestij kaybetmesindeki temel neden, iyi bir anne, sadık bir eş olamayacağına dair inançtır. sorumluluk almayan, hedonist davranan ve kural gözetmeyen bir insan, toplum tarafından dışlanır çünkü topluma yararlı olamayacağı düşünülür.

  bir de alpha widow durumu var ki içler acısı. bir kadın, beraber olduğu erkekte çıtayı ne kadar yükseltirse, mutlu olmak için ihtiyaç duyduğu erkek skalasını o kadar daraltır. yani 8/10'luk bir erkekle birlikte olan kadın daha aşağısına razı olmaz, daha aşağıdaki erkekleri, eşi, sevgilisi olarak göremez. 35 yaşına kadar her naneyi yemiş kadının o yaştan sonra mutlu olma ihtimali çok düşüktür çünkü önceden mesela 8/10'luk bir adamla birlikte olduysa, artık o kalibrede bir adamı elde etme şansı çok zordur. kadın yaşlanmış ve önüne gelenle yatarak değer kaybetmiştir. artık o kadın 5/10'luk bir kadındır ama 8/10 ve üstü erkekleri arzulamaktadır. yani tam sıçış durumu. bu yüzden, kadınların önüne gelenle yatmasını özgürlük olarak lanse ederek kadınlara kötülük yapmayın.

  (bkz: sexual market value/@sonsuzluk ve bir gun)
 • kadını ilgilendirir sadece. buradan ahkam kesmenin alemi yok. kadın bir şeyi kafasına koyduysa, bütün dünya karşı çıksa da gene yapar.
  bu konu özelinde, vıcık vıcık muhabbetlere girmesin, ilişkilerini cep telefonuyla falan her ortama taşımasın da ne yaparsa yapsın, beni ilgilendirmez.
  kirliymiş de bilmem ne! daha sex'e gelene kadar insanları kirleten o kadar çok şey var ki bu şehirde...