şükela:  tümü | bugün
 • toplumsal normlar ve normal arasındaki ayrımı yapmış kadındır. bakire olmayı temiz olmak, seks yapmayı da kirlenmek olarak görmez. cinselliğini keşfetmiş kendini tanımıştır. kendine ait fantezileri vardır. bir başkasının fantezisini yaşamaz. nelerden hoşlandığını ya da hoşlanmadığını bilir. partnerini de seçerken bunu göz önünde bulundurur. ve iddia edilenin aksine çatır çatır sevişen kadın elmas kadar değerli bir kadındır. hayatında hiç bir zaman yer bulamayacak insanların görüşlerinin hayatını, zevklerini etkilemesine izin vermez.
 • çoğu erkeğin gözünde orospudur. evet.
 • aşığıyla ise mükemmel kadındır.
 • seviştikten sonra para alıyorsa orospudur.

  para almıyorsa en hafif tabirle kirlidir.
 • çoğu erkeğin değil çomar erkeğin gözünde orospudur. bazılarının içini acıtacak bir gerçeği söyleyeceğim ama anneniz, annem, kısacası burada bulunan ve dünya üzerindeki tüm insanların anneleri de bu kadınlardan biridir. tabi sizi leylekler getirmediyse...
 • dünyanin en büyük basarisina imza atmis insandir.

  cünkü aslinda ortadogulu olmak; ortadogunun igrenc baskici kültüründe büyüyüp de sözümona kabugunu kirip baskaldirarak(!)* "catir catir sevismekle" övünmeyi gerektirir.

  hayati yalnizca ask, seks ve iliskilerden ibaret olan wasted insanlar yumagi sizi.
 • 30 yaşında bekar kadındır.

  40 yaşında kedileri ile yaşayan kadındır.
 • (bkz: gecenin 4 buçuğunda açılan başlıklar)

  'ooo yeaaahhhh' dediğim durumdur.
 • biz seviştik diye bağıran iki sözlük yazarı var bu başlıkta
 • şu ''toplumsal normlar ve normal'' şablon kelime yığını hakkında yorumu bir tarafa bırakırsak. anladığım şey mlsv ''ben yaptıysam doğrudur o halde herkes yapmalı'' diyor. bir çok cevap verilmesi gereken yazısını okudum hepsine ayrı ayrı cevap ve eleştiriler mümkün fakat gereksiz görüyorum tercihidir… yaşam, inanç, kadın-erkek ilişkilerine bakışımızdaki derin fark ve en önemlisi ilişkilerde ki erkek-kadınlarda değerli kelimesi sevişme oranı ve çeşitliliğiyle olsaydı (burda yorumlarımı yazmayacağım incinmesini istemem) kadın-erkek bunu tek eşli olarak elmas kadar değerli hale getirebilir.

  mlsv’nin ‘’bu, bu şekilde doğru’’ şeklinde tavsiye ve yorumu bir çok mesajında var. topluma cevaplar vermeyi kendine amaç edinmiş yazar.

  yani bir kadın bekaretini koruyorsa bu kendisine ve ilerde eşi olan kişiye olan saygısından ötürü değil toplumsal norm ve normallere katlanmak zorunda olduğundan ötürü?

  birileri yaşamı sana yanlış tarif etmiş…

  son olarak evli bir kadında sandığının aksine çatır çatır sevişir neden sevişmesin?

  kendinin evli halini düşün.

  katılmadığım düşüncelerine saygı da duymuyorum fakat tercihidir diyerek kişisel algılamasını istemem bir çok insan bu mesajları okuyacak ben 37 yaşındayım yarım yaşımda benden daha küçüklerde okuyacak.

  önemli olan doğru ne ise herkesin vicdan, ahlak ve bilimsel olarak ‘’kendi tercihleri’’ olması.