şükela:  tümü | bugün
  • muhim bir insan.
  • kedili tavşanlı biri. kediler tavşanı dövmüyor mu diye sorduğumda tavşandan tırsıyorlar cevabı almıştım. tavşandan? bildiğimiz tavşan? sonra gördüm ki ben bile tırsarım bu tavşandan, hörmetler tavşan ablam falan diye geçerim, saygıda kusur etmem. alice halt etmiş!
  • asalak bir dernekçi olup, "kimse beni övmüyir, kimse beni sevmiyir, bari kendi kendime methiye düziyim de değerli sansınlar" gibi bir amaç güderek sözlükte yazılar yazıyor olsam ve biri de bunu ortaya çıkarsa, o birini evladım olsa ben de sevmezdim.
    (bkz: #32143153)

daha neler var anlatacak ama ya sabır diyorum şimdilik bakalım. henüz o kadar sabrım taşmadı.
  • gecenin alakasız bir vaktinde, kendime arkadaş olarak sahiplenip, evime misafir edeceğim tavşanlarım hakkında içimdeki her kuşkuyu yerle bir etmiş olan yazar. teşekkürü her yerden bir borç bilirim.
  • facebook'tan bir durum güncellemesi paylaşmış ki, sözün özü! bu kadar olur.

(bkz: #34256668)
  • erdemli olarak nitelenen ve sayıları giderek azalan insanlardan örnek bir şahsiyet.
    entry'lerini ilgiyle okuduğum birikimli, ilham veren kıymetli bir yazar.
    aylar önce aramızda bir tatsızlık yaşanmıştı. bu yüzden nick altına yazmak istediysem de çekinmiştim.
  • tuttuğum bir yazar. iyi yazar.
  • en bi hayvansever badi, ayrıca menajerim olur kendisi.
  • - hayattan ve insanlardan nefret ettiği doğru değildir. lakin çok insan canlısı da sayılmaz. bunda sapık tacizcilerin rolü de büyük tabii. evli barklı adamsın. bir de kızın var. utanmıyor musun desem 0_0

- sapıklara sessiz kalmayanlara kezban sıfatı yakıştırmak da yeni adet oldu iyi mi? he öyle.

- atatürkçü, kemalist, ulusalcı, kürtçü, dinci, taocu, apocu vs. değildir. kendine göre siyasi fikirleri vardır işte herkes gibi. atam sen kalk da ben yatam sığlığında olmadığı doğrudur lakin. tşkler ;)

- yılmaz özdil ve bekir coşkun çoğunlukla saçmalar, ara sıra mantıklı şeyler söylerler. fanboyları değilim. öyle sözlükte denk gelirse bakıyorum.

- bir blogumuz vardı evet. lakin iş güç koşturmaca derken ilgilenemez olduk. bi el atsak fena olmıcak.

- valla tabii insan sapık olunca artık kimin cinsel hayatıyla ilgili fantezi kuracağı pek bilinmiyor. simten'e haber verelim, kızını korumaya alsın derim ben.

p.s: geçen gün sizin temsilcilerden biri aradı. numaramı nerden bulmuşsa artık. güya bir şey sormak için. kaç kişiyi canından bezdirdiğinden bahsetti durdu kadıncağız telefonda. çok ayıp.

edit: işbu entry daha evvelden tarafıma bir tacizci tarafından yazılmış ve sapık fanteziler içeren bir entry'ye cevaben yazılmıştır. ilgili entry silinmiş ama bu yazı böylece kalsın. kalsın ki bu ülkede bazı kadınların sapık tacizlerine ses çıkarmadan oturduğu günlerin geride kaldığı bilinsin. taciz ederek, bel altından vurarak, tehdit ederek sindiremeyeceksiniz. buraya 3 satır yazı yazıp gözünü korkuturum, her yaptığım da yanıma kar kalır diyerek sıyrılamayacaksınız. siz bağırdıkça ben daha yüksek sesle bağıracağım.

bu da tacize uğrayan tüm hemcinslerime gelsin benden: http://esp.org.tr/…a/photos/tacize-sessiz-kalma.jpg biliyorum sapıklarla mücadele çelik gibi sinir istiyor. hele ki bu erkek egemen toplumda! ama siz mücadele etmezseniz bu sapıklar virüs gibi her yere bulaşacak. başkalarına da bulaşmasını istemiyorsanız lütfen susmayın. 3-5 tane eli donundan, aklı milletin yatak odasından çıkmayan sapığın size yaptığı saldırılarla ne kezban olursunuz ne kaşar!