şükela:  tümü | bugün soru sor
 • öncelikle tanım ; insan haklarını faşist bir ayrımla kıçından anlayan adamların tesettürü kendi saçma önermelerine göre savunmaya çalıştıkları videodur.

  her tecavüz haberinden sonra koşa koşa ama'larıyla gelip tecavüzü aklamaya çalışanlarla aynı zihniyeti taşıyor bunlar. zaten bu elemanların ilk saçmalığı da değilmiş. şimdi sözlükte okuyunca öğrendim. bu kadar fıtrat,muhtaçlık ve zayıflık kelimelerinin geçtiği videoyu izlemek istemeyenler için de kısaca özetledim.

  "çirkin kıskanç ve yaşlı kadınlar tesettüre girmeli. böylece toplum baskısından kurtulabilirler. güzel kadınlar da tesettüre girmeli. böylece toplum baskısından kurtulabilirler. girmedikleri sürece biz siki kontrol edilemeyenler olarak size bakıp rahatsızlık vericez. çünkü biliyosunuz insan böyle durumlarda çok çekiniyo. ahahhhaahha bu arada tesettür özgürlüktür."

  tesettür elbette özgür irade sonucu karar verilecek bir şeydir. lakin böyle eril düşüncelerle savunamazsınız bu fikri. kadınları her iki cümlenizde muhtaç ve zayıf yaftalarıyla küçülterek de savunamazsınız.

  ilgili video;https://www.youtube.com/watch?v=ix73qavwpfa

  edit;imla
 • sayesinde kadınlara bakmadığımızda , kadınların " amaaan, kimse bana bakmıyor , gidip tesettüre gireyim bari " dediğini öğrendiğim video. ya bazen düşünüyorum, ülke için hayal kuruyoruz, dayak yiyoruz , gazlanıyoruz falan ya. hakkaten gerek yok lan.
 • ya baştan aşağı saçmalık, zırvalık hakikaten, hasiktir diyorum
 • kadın tanımı şöyle olan video: "yapıları gereği zayıf ve nazik oluşlarının yanısıra, kendisini himaye altına alıp, çok sayıda evlatlarına bakacak bir eşe muhtaç olmaları..."

  kadını insan yerine koymadan, örümcek beynindeki tanımla 'özgürlük' ahkamı kesen sapık zihniyetin dışa vurumu
 • midemi bulandıran video. zihniyetinizin.

  özet: fazla çayın zararlarını anlatan video.
 • izleyip ibret alınması gereken video. bir fikri bir insan ne kadar saçma argümanlar ile savunabilir ve buna kendini nasıl inandırabilirin örneği. üç beş türbanlı kadına izletin türbanı çıkartır başından.
 • kadınları 'kendisini himaye altına alıp, çok sevdikleri bir eşe muhtaç' olarak tanımlayan kişilerce düşünülenlerin, baygın sesli bir arkadaşça seslendirdiği videodur. nazarımda kusmuktan pek de bir farkı yoktur.
 • sadece açık kadınların tacize, tecavüze uğradığını sanan çay beyinlilerin yaptığı ve savunduğu video.

  tesettür özgürlüktür diyip, örtünmeye zorlayan bir video ayrıca. özgürlükse bu baskı ne ?

  neymiş avrupadaki açık kadınlardan işitmişler. kaç kadınla konuştunuz lan avrupada ?

  ''yapıları gereği zayıf ve nazik oluşlarının yanısıra, kendisini himaye altına alıp, çok sayıda evlatlarına bakacak bir eşe muhtaç olmaları...''

  kadınlar kimseye muhtaç değildir. bunu örümcek ağı kaplı beyinlerine sokmaları gerekiyor bazılarının.