şükela:  tümü | bugün
  • su hayatta en nefret ettigim insanlarin basinda gelir. o cayi hopurdettiginde sinir krizine giriyorum resmen, oradan bir sekilde uzaklasiyorum.
  • eğer çay sıcak olursa çok ufak höpürdetmelerle benim de dönüştüğüm karakter. biraz alışınca höpürdetmiyorum ama...
  • mutludur.
    yalnızken yapın bi bak, içiniz kıpır kıpır olacak.
  • genelde babalar ve patronlar böyle içer.hatta bazı patron cinsleri her sıvıyı böyle içer.
  • evlat olsa sevilmeyecek insandır.
  • candır.
    olm, yoksa değil midir? biraz haber verin, denildiği gibi çok kötü bir şeyse söyleyin. eğer öyleyse çayı bırakmam gerekiyor, yoksa höpürdetmeyi bırakmamın imkanı yok. ne bilim olm, bana "çayı bu şekilde içersen çok seksi olursun" dedilerdi. çayı höpürdeterek güzel oluyor yavv, hem dedemi yadetmiş oluyordum.
  • çaydan soğutan tükmüklü canlı
  • ona o çayı verenin de allah binbir türlü cezasıı versin. ulan bir de değil ofiste iki tane bu lama'dan var.

ulan ayı oğlu ayı şu kodumunun zıkkımını adam akıllı için daa.

80 yaşındaki dedeler bile sizden daha edepli ulan.
  • oda arkadaşımdır. aramız da iyi yani diyemiyorum da yapma şunu diye. kaynar çayı beklemeden hemen içmek istiyor. bir de "hihi ben çayı hüpleterek içerim kikiki" diye belirtiyor şeytan diyor çarp ağzına bir tane. kusurlu davranışları sempatik söyleyince herkes hoşgörüyor, bu da yeni moda.
    son olarak üstad umut sarıkaya'dan gelsin:
    http://i.hizliresim.com/2yjg9e.jpg
  • cinselliği çağrıştırdığı için dinen caiz olmayan bir eylemi yapan insandır. tez kelle vurulmalı.