şükela:  tümü | bugün
  • yani.

çay neden yapılır? çay yaprağından.

çay yaprağı ne tutar? toz tutar, tozlanır.

hele kurumuş çay yaprağıysa iyice toz yutar.

sonra sen ne yaparsın? bu tozlu çayı alıp sıcak suda çözer ve içersin.

yani toz içersin.

toz nedir? pisliktir.

öyleyse çay pis bir içecektir.

--- 18+ okumayın ---

size tavsiye etmem ama ben sağlığım için rakı içiyorum. rakı hem mikrobu, bakteriyi öldürüyor, hem de karaciğeri temizliyor.

--- 18+ okumayın ---
  • ilkokulda öğretmeni kafasına vura vura çocuğu bu hale getirmiş. eğitim sistemimizi kınıyorum.
  • çöy cöndör öçön öçörön.

(bkz: çay romantizmi)
  • buna göre soluduğu havada da toz olduğu için baştan itibaren pislik bir dünyada yaşam süren yazar tespiti.

siyah çayın özellikle polifenoller yönünden zengin olması, antioksidan etkileri ki pubmed'de az biraz araştırırsanız tip 2 dm, over kanseri, kalp krizi geçirme olasılığı gibi hastalık durumlarını azalttığını görebilirsiniz. tabi diüretik etkisi de olduğundan wc ile haşir neşir olma durumu da mevcut.

detaylara girmeye gerek duymamakla birlikte rakı çayın önünde diz çöker fakir edebiyatı yapar.
  • viski candır. mikrop karaciğer bir yana kanıda sulandırırki dolaşım kolaylaşır. hem rengide çaya benzediğinden geçişi kolay olur. kıtlama olarak yanına bitter çikolata. daha ne olsun.
  • bıktık bu çay sevicilerden. çay hakkında en ufak kötü söz söylendiğinde annesine küfredilmiş gibi davrananlar var. sapık mısınız lan siz kendinize gelin. çay duyarı görmek istemiyorum bir daha burada.
  • ergenlik dönemlerinde vitrindeki viskileri patlatıp içine çay süzüp doldururduk farkedilmesin diye. yılbaşı akşamlarında farkedeyazarlarken üç buçuk atardık, ne günlerdi be.
    not: ergenlere yatırım tavsiyesi değildir zira işi bilen peder renginden direk çakar, aman diyim.
  • pistir. ayrıca fakir içeceğidir.