• herhangi bir reklamcılık öğrencisine yaptırsalar çok daha kalitelisini yaptırırlar. bu kadar iğrenç, basit insanı çaydan soğutan bir reklam görmedim pardon pardon gördüm.

audio akıllı ev sistemleri ile ölümüne kapışır. arkadaşlar bu saçma reklamlara frutti reklamlarını da eklemek istiyorum. saygılar

(çaykur) göz kulak vs kanaması geçirmek isteyenler için link; bence izleme ama sen bilirsin
  • bu reklamda emeği geçenlerin bir daha reklam piyasasına girmemeli. çıktığı anda bir kötü oluyorum amk.
  • çay organik midir bilmiyorum ama oynayan ablanın çok yapmacık olduğu, hiç doğal olmadığı bariz ortada. itici bi reklam olmuş. .
  • reklamın bütçesi 50 lira sanırım.
  • klasik bir reklam stratejisi olan ' o kadar iğrenç ve kalitesiz olsun ki, unutulmasın ' mantığı ile yapılmış reklamdır.
  • lan garip anam bu reklamı ne zaman görse haberler başladı sanıyor, sesini falan açıyor tv'nin.

bunu yapan denyolar reklam şirketiyiz diye gezmesin ortalıkta.

zaten artık alınlarının akı ile de kimseye teklif veremezler, kimse de kapılarını çalmaz.
  • bütün yayın politikasını flash tv'nin hitap ettiği kitleyi kazıklamak üzerine bina eden adı sanı bilinmeyen televizyon kanallarında yayınlanan cobra hose uzayan hortum, yanlış duymadınız phone x7 sadece 250 tl, 5 kavanoz bal 100 lira reklamları tadında olmuş. hitap ettiği kitle bakımından da benzerlik taşıyor olabilir.*
  • itici bir reklam nasıl olur deseler, bu reklamı gösteririm.
    ayrıca düşük kalite bir ürün tanıtılıyor hissine kapılmama neden oldu. her zaman bu markayı alırdım ama algım değişti, resmen gözümde bir şölen çikolatası gibi oldu kendisi.

tanım: tutunduramama etkisinden dolayı kendilerini tebrik etmemiz gereken reklam.
  • öyle bir reklam ki çaya tövbe ettirir kahvede oralet söyletir.
hesabın var mı? giriş yap