• buyuk boybergat aromali caya 6 tl yazdilar . diyecek bisey yok guzeldi ama asiri pahali
  • mekan yorumu yapan biri değilim pek. önünden geçerken bi giriyim dedim, tuzlu tatlı karışık bişeyler söyledim. voaa oldum. çok başarılı. fiyatları da baya uygun. fırın işlerini mutlaka deneyin.
  • fiyatlara %100'ü bulan hatta geçen oranlarda zam pardon güncelleme (!) yapılmış, omlet 6 tl'den 13 tl'ye, kahvaltı tabağı 25 tl'den 36 tl'ye, çay 2,50 tl'den 4 tl'ye çıkmış, ben bugüne kadar hiç bir yerin bir anda böyle inanılmaz oranlarda zamlar yaptığını görmedim, mekan nasıl olsa doluyor diye müşterisini enayi yerine koyan böyle yerlere gitmeyin.
  • 62 çeşit çayı merak ettiğim yeni gözbebeğimiz. çayamel makiyato lütfen.
  • orta ve uzun vadede, son zamanlarda aşırı büyüyen kahve konseptinin yerini alacağını düşündüğüm, muhtemelen yeni bir trendi başlatacak olan çaykur işletmesi. henüz görmedim ama istanbul'a gidince ilk fırsatta gitmeyi düşünüyorum. internette gördüğüm fotoğraflara göre konuşacağım, mekan konsepti gayet sade bir şıklık sunuyor. hizmet ve lezzeti de sağladıkları takdirde son derece yerinde bi yatırım gibi geliyor bana.

türk işi kurumsal gıda işletmeleri benim hatırladığım simit konsepti ile başlamıştı. adım başı açılan simit sarayları, simitçi dünyası, simit sofrası vs diye envai çeşit simit dükkanı gördük. şimdilerde yaklaşık 5-6 sene önce başlamış olmakla birlikte bi kahve furyası hakim. kahve durağı, kahve sokağı, gönül kahvesi, bayramefendi osmanlı kahvecisi daha aklıma gelmeyen yüzlerce aynı konseptte hizmet veren işletme mevcut. kısa zamanda doyum noktasına ulaşılacaktır. ve o yenilik arayışını muhtemelen çayla konsepti doldurur.

fikir gayet iyi. çaykur biraz sabrederse tutar bu iş diyorum.

göreceğiz bakalım.

edit: http://www.cayla.com.tr/…rage/data/cayla-icecek.pdf

çay isimleri çok uyduruk olmuş yahu. bi an önce ayar çekseler iyidir.
    sonunda ''la'' olacak diye
    ukala
    budala
    mesela gibi saçmalıklara gerek yok.
  • konsept güzel, çay kokteylleri başarılı fakat fiyatlar ebesinin dıdısı. uzun süredir yurtdışında olan bir arkadaşımla hem çay içelim, çay hasreti dinsin hem de daha uygun fiyatlı olsun diye gittik. bir küçük çay 4 tl, 2 fincan çay çıkan meyveli çayları 13 tl, bir soğuk yeşil çay kokteyli 12 tl idi. resmen starbucksa gitsek daha ucuza getirecekmişiz.
  • duba gibi yer.

.
  • kimse bahsetmemiş,
    samimiyet cümlesi
    uzun sohbetlerin vazgeçilmezi
    -abi burayı çayla!
  • bagdat caddesi subesi baya basarili. fiyatlar ise cok cok uygun, cadde de kucuk bardak cayi 1,5 tl klasik cay bardagi ile de 2,5 tl satiyorlar. hizmet kalite oldukca basarili, umarim subelerinin devami da gelir.
  • çaycının geniş versiyonu. son yıllarda çay sektörüne bu denli yatırımlar yapılması pazarın ilerde çok büyüyeceğinin göstergesi.
hesabın var mı? giriş yap