şükela:  tümü | bugün soru sor
  • anlayabilene aşk olsun. her gün girenler diyor ya kesin var bir puştluk. bir bakmışsın bin kişiyi atlatmışsın. bir bakmışsın 500 kişi gerilemiş. her açtığımda ne oluyor amk ifadesi yüzümde oluşmuyor değil. olsun. yine de devam...

ulan yoksa burada da mı torpil var diye aklımdan geçmiyor değil.
  • ne olduğunu anlamak mümkün değil. bu ara kararlı bir şekilde ilerleme kaydediyorum. kendimle çelişmeye başladım. gariptir, acayiptir hatta bir o kadar hayret vesilesidir.

abdullah gül'ün de dediği gibi:

"insan gerçekten hayret ediyor."
  • anlayanların bizim gibi moronlara allah rızası için anlatması gereken listedir.
    3 sıra öne gelip 5 sıra geriye gidiyoruz. bu nasıl bir şey yahu?

edit: imla
  • green card çekiliş algoritması ile aynı mantıkta çalıştığını düşündüğüm algoritma.

(bkz: random)
  • ne saçma bir sistemdir arkadaş. eskiden buralar böyle değildi...
  • ya çıkarsa
  • bunu çözebilecek adam uzayı da keşfeder. ışınlanmayı da kilometresi elli liradan satar...
  • (bkz: non-deterministic) bir algoritmadır.
    her zaman farklı ve beklenmeyen bir sonuç veriyor. algoritmayı yazan kişi 70cc alkol almışken yazmış olmalı.
  • artık kafam basmıyor algoritma falan allahına kadar dayanıyorum bu iş hesap kitapla olmaz aga.
  • fikir vermesi açısından not tutuyordum;
    20.08.2017 - 21895
    1.09.2017 - 24966
    11.03.2018 - 18647
    24.03.2018- 19103
    24.03.2018-17512
    07.04.2018-16375
    14.04.2018-15857
    eylül ayına kadar hergün giriş yaptım ve gerilere düştüğüm oldu görüldüğü gibi, ardından eeh yeter ulan deyip girmedim. yaklaşık 6 ay sonra ne olmuş bir bakayım diye girdiğimde 6 bin kişi öne geçtiğimi gördüm. artık hiçbir şeyde mantık aramıyorum. hayat daha güzel*