şükela:  tümü | bugün
  • bugün başlattığım kampanya.

malum çaylak entrylerine ara ara hepimiz göz atıyoruz. soru başlığa cevap entry'si girmeler, anket doldurmalar, sadece bkz içeren entryler gırla gidiyor. sonra da "vay efendim neden yazar olamadım"

olamazsın tabi.

çaylak arkadaşlar. nickinizi caylakdostu@yandex.com adresine gönderin uzman ekip entrylerinizi incelesin.

hadi çaylaklar.
  • hala devam eden kampanyadır. kaç dakika oldu hala entry favlanmadı. dikkat etmedim sanmayın sevgili çaylaklar.
  • tatlı hanımların entry lerini kontrol edebileceğim kampanyadır.
  • çok önceden beri yaptığım olay. ama mesaj atamadığımız için bakıp duruyoruz, uyandırmak lazım yazar adayı arkadaşları.
  • ekşileştiremediklerimizden misiniz?
  • başarılarınızın devamını dilediğim kampanya. göreceksiniz şirinleri, kesin.
  • 2-3 ay önce yazar olmuş hepi topu 40 tane entry sahibi yeni yazarın ilk trolllük çalışması.

bu sene iyi troll yaptı.
  • bizler çaylaklar olarak, yazar olma yoluna baş koyduk ve bu yolda gireceğimiz her entry bizi refaha ve emellerimize kavuşturacaktır. öyledir ki, bizler birer yazar olduğumuzda göreceğiniz cümleler ustalık eserimiz olmasa bile bütün benliğimizi cümlelerimize aktaracağız. bizler çaylağız ve kazanacağız..!

bu girişle film bile çekerim :d
  • şimdiye kadar 15 çaylağa yardım ettiğim kampanyadır.

mesela çaylak yazarımız izmir'in geri kalma sebepleri başlığına entry girmiş.

dedim ki bu anket başlığıdır. sil.

çaylak yazarımız anketten kastın nedir diye soruyor. çaylaklarımız daha anket başlığından habersiz.

sonra da yok trollmüşüm yok yeni yetme imişim.

yardım etmek de suç.