şükela:  tümü | bugün
  • ufku açar,beyin damarların da kan akışı hızlanır,libidoyu yükseltir,gözlere parlaklık verir.
  • çaylağım ve sanırım içinde bulunduğum ruh halinden olsa gerek berbat bir yazarlık başlangıcı yaptım.
  • yazar klasında yazanlar varmış.
    (bkz: gelmiş yine klasını siktiğim)
  • kullanılmayan noktalama işaretleri ile sinir katsayımı oldukça yükseltir.

mutlaka iyi yazanlar vardır, ama sözlük ne halde ki çaylaklar ne olsun.

sonuçta, mecbur olmadığımız.
  • yorucu eylemdir.

aralarında iyi, hatta favorilediğim entryler olduğu doğru. ancak çoğunluğu dilbilgisi kurallarına uymayan, imla hatalarıyla dolu, özensiz yazılmış entryler. örneğin herhangi bir başlığın altında:

"oda ööle yapmasaymış alla allaaaa :))))))))))"

gibi entryler görmek mümkün.
  • ben hep çaylak okudugumdan beni etkilemeyen olay.

sanki yazar olanlar allame-i cihan amk. bir de yazarların çaylak hesapları var , bakıyorsun aynı adam iki bölüme de yazıyor. ayrıma gerek yok yani.
  • "çorabı kaçan kız" tarzı bir başlığın altında;

"ay cınım yhaa kıyamam kızıdır :((( /&?@"@&&assssas" tarzı entryler görmenize sebep olabilir.

lan çaylaklar tanım yapmak öyle bir şey değil. düzgün yazın sikerün belanızı.
  • yazarların çaylağa 'yaşasın' dedirten eylemi.

öyle bir anlatım var ki şu olayı, zannedersin adam klas yazdığı için yazar; çaylak, klas olmadığı için çaylak. "insan bunun çaylak tarafından yazıldığına inanamıyor" gibi bir cümle gelebiliyor misal. hani hepimiz dizildik zamanında yan yana, ayırdılar bizi "sen yazar, sen çaylak, neye göre, sen klas değilsin, ondan, sus çakarım ağzının ortasına, pis çaylak" ve biz öbür tarafta kaldık.
  • bazen insanı dumura uğratabilen eylemdir.

başlık:

(bkz: yiğit özgür'ün türkçeye kazandırdıkları)

yazar olmayı umutla bekleyen çaylağımızın entry'si:

"bazıları hiç komik olmasa da ortalama olarak iyi bir karikatürtist"