şükela:  tümü | bugün
 • ekşisözlük insanların yazmaktan, farklı bakış açılarını okumaktan keyif aldığı bir platform, ancak hala eksikleri fazlasıyla bulunmaktadır.

  yakın zamana kadar kendiminde içerisinde yer aldığı çaylaklardan bazılarının gayet güzel paylaşımları oluyor. ancak ilgili başlıkta bu entryleri okumak için ayrı bir ekran açmak gerekiyor.

  naçizane önerim aynı başlık içerisinde şükela ve takip butonlarının yanında çaylak entrylerini göster olsa daha kolaylıkla okunabilir. ayrıca kullanıcı isterse daha silik karakterle de çaylak entrylerini ayırt edebilir.

  bir çaylakken en çok eksikliğini hissettiğimde geçmişte hatta bir gün önce yazılan çaylak entrylerine ulaşmanın çok zor olmasıydı. eğer yazarı hatırlamıyorsanız o entry kuş olup bir yerlere uçuyor ara ki bulasın.

  bu da ufakta olsa bir motivasyon unsurudur aynı mesajlaşmayı açmak gibi. çaylaklarda okunmayı hakediyor.
 • vay uyanık vay, çaylakların önüne iki tadımlık lezzet birakacaksin, sonra da kapacaksın sukelalari.
  akape'nin verdiği kömürlerden ne farkı var be bu rusvetin.
 • bundan ziyade, yapılması gereken, "başlıkta ara" kısmına "çaylak entry'lerini gör" butonunun eklenmesidir. daha önce de ifade ettiğim gibi, çaylakların daha özgür olduklarını düşündüğüm için neler yazdıklarını merak ediyorum bazen.

  (bkz: çaylak entry'lerini gör)
 • istisnai bir şekilde tanık olduğum olay. bir çaylağın entry'si görünür vaziyetteydi. profilinden kontrol ettim sayısal olarak da işlenmiş. bu nasıl oluyor mod yetkisi falan mı?
 • benim geçici çözümüm:
  (bkz: çaylaklar için kolay bağlantı ekle)