şükela:  tümü | bugün soru sor
 • her yazarın hoşuna gittiğini itiraf etmesi gereken durum.

  itiraf edin yazar çaylak fark etmiyor, fav gelince hoşunuza gidiyor. hatta etrafınızdakiler favlanıp siz favlanmadığınızda kompleks yapıyorsunuz.

  ayrıca yazar çaylak ne fark ediyor? sözlükte çaylakların favlamasına farklı gözle bakılıyor. ayh gene çaylaklar favladı bir bitmediler diyenler var. ( demeyenler için sözüm meclisten dışarı) ama bu yazarlar ki nereden geldiğini unutmuşlar sanırım.
 • adamlar zaten yok 12.000. olmuşum heyoo diye sıra bekleye bekleye ömürlerini tüketecekler bu antin kuntin sistemde, bari buna ses çıkarılmasın. favlayın gardaşlar ben hiç üzülmüyorum, aksine seviniyorum bile...
 • normal olandır. adamlar elini korkak alıştırmıyor, hoşuna gittiyse basıyor fav'ı.
 • bu ne lan rakı mezesi gibi?

  - meze olarak; çaylak fav'laması, bir de yazar fava alalım lütfen.

  tanım: yazar adayının bir entry'i favorilerine eklendiğini gösterir.
 • beni rahatsız etmeyen durumdur. aksine sevindiriyor takdir edilmek, okunmak. bir zamanlar bizde sözlükte çaylaktık. yazılarımız suya dokunur gibi kaybolup gidiyordu. çok güzel entryler heba olabiliyordu. zaten mesaj atma hakkı da yok. acayip can sıkıcı bir durum olduğunun farkındayım. haliyle ne yapsın çaylak arkadaşlarımız. hem kendilerini farkettiriyorlar hem de beğenilerini dile getiriyorlar ne güzel işte.

  merak etmeyin çaylak kardeşlerim ben sizlerin yazdıklarını okuyorum, beğendiğim entryler gördüğüm zaman şükelanızı eksik etmiyorum. umarım kıza zamanda yazar olup, sözlüğe güzel içerikler katarsınız.
 • (bkz: fakir boku)
 • yazilan entryi favlamayi eziklik olarak gorenlere dert olmustur. sevgisini, begenisini gostermekten utanan, zul sayan bir toplumun bireyleriyiz ne de olsa, normal.

  aman beni favlamasinlar diyen sevgi pitircigi suserleri anlamaya calismiyorum bile. esitlik, ifade ozgurlugu falan derken iyi de caylak favlayinca mi iyyy? insanciklar uye olmus yazmislar 10 entrylerini, beklemede de yazarlara olan begenilerini gosteriyorlar. ne var ki bunda?