şükela:  tümü | bugün
  • 1 ay kadar çaylaklara açık bıraktığım mesaj alımıyla birlikte vardığım kanıdır. random gülmeleri, her gördükleri entrye laf yetiştirmek için mesaj atmaları, dalga geçmeleri başta komik gelsede artık baydığı için mesaj alımını çaylaklara kapatmak zorunda kaldım.

ekşici yazar hanımlar candır canandır. sizin kıymetinizi bilemiyormuşuz meğer seviyorum sizi bundan böyle 30 üstüne teyze diyen karşısında beni bulur *
  • sürekli beni de mesajlarıyla adeta soymaktadirlar: ye beni fucker öp beni fucker hem de old school style falan.. bıktım sexual harassmentlarinizdan yeter ya yeter...

#metoo
  • vallahi benim de başıma geliyor bu hadise ama whatsapp instagram şahit birçoğu çok tatlı yav.
  • oysa direk konuya girecek mesajlarla zamandan kazanacaklardır.

pembe ve açık pembelilerdir.
  • artık sonlanmış mesajlardır. mesaj alımının kapatılması harika.
  • çaylaklardan gelen 10 mesajdan 8 inin sahibi kadın. fakat bu yazarlar baz alınınca, 10 mesajdan 3 üne düşüyor. sebebini anlamış değilim.
  • inatla kapatmıyorum mesajı çaylaklara. lakin çaylak erkeklerin kadınlardan aşağı kalır tarafıda yoktur. nasıl olsa çaylağım, koy götüne rahvan gitsin durumu mevcut sanırım.

rahatsız olanda kapatır mesajını çaylaklara, olur biter.
  • acaba bunu gören kadın çaylaklar şöyle mi düşünecek;
    ulan bu herife bu kadar kız yazıyorsa kesin bunda bir şey vardır, hadi hemen biz de yazalım. ama dur adam boş adam değil biraz özenli yazayım ki beni beğensin. aa çaylaklardan mesaj alımına kapattım yazmıştı ama dur bakiim gidecek mi, hooop gitti hakkaten, hadi hayırlısı.