şükela:  tümü | bugün
  • en kısa şekilde tanımlamaya çalıştığımda aklıma böyle bir tabir geldi. troll falan bir başlık değil. erkek yazarlar rahatça anlayacaktır, mesaj atan çaylak kadının entry'lerine bir göz gezdirmek istersiniz. ve entry'lerin komple ilişki, aşk, terk edilme, mutsuzluk, itiraflar, evlilik gibi konularda yazıldığını görürsünüz. bu neredeyse hiç şaşmaz, bi tane çaylak kadın görmedim ki kuantum mekaniği hakkında entry girmiş olsun.

büyük ihtimalle 26-27 yaş arası ikinci bir ergenlik dönemindeler, okudukları bölümün saçmalığını 4 sene boyunca düşünmemişler ve iş bulamamışlar, üzerine işi gücü olan bir adama da kapak atamamışlar. 1-2 sene önce de uzun bir ilişkiden çıkmışlar ve hala onunla ilgili saçma sapan entry girmekteler. muhtemelen hikayeleri bu.

edit: kara delikler, atom altı parçacıklarla ilgili entry giren bi çaylak hanım yazdı. ''ben sadece bilgi için giriyorum buraya, mesajları da kapatıyorum'' dedi ve harbiden kapattı. cevap atamadım. ahahhah. astrofizik üzerine çalışsa da kadın kadındır, saçma salak huylarını korumaya devam ediyor.
  • başlığı açan troll olsa da yaptığı tespit sonuna kadar doğru. burası artık kutsal bilgi kaynağı değil. kadınların anonim takılıp, karşısındaki erkeği önce tarttığı sonra kendini tattırdığı bir mecra.

not: sadece kadın taşlaması olmuş ama başlıktan dolayı. yoksa kızlı erkekli hepiniz çürümüş varlıklarsınız.
  • yazar olanlari sanki satoda yasayip her gece baska findik kiriyorlar.
  • katılabileceğim bir önerme. hemen hemen hepsi değil ama böyle bir yoğunluk var.

yine de başlık açılmasa iyiydi bu konuda. bende kendimden ve bana gelen mesajlardan yola çıkarak şöyle bir başlık açabilirim. altını doldurun.
  • valla öyle donanımlı çaylaklar var ki sözlükte “benim” diyen insanı donunda sallar. tabi siz yem atıp belki mesaj gelir diye ekmeğinizin peşindesiniz ama dikkat edin yine de benden söylemesi.
  • sozluk icin yapilmis en iyi tespitlerden biri.
    ne zaman kadinlarla ilgili bi entry girsem ki hep kadinlarla ilgili entry girerim caylak kadinlar hemen ususuyor..

ask ihanet entrika ucgeni arasinda bi sike benzemeyen devasa entryler giriyorlar. ulke yansa yikilsa bunlar eksi itiraf basliginda mutsuzluk paylasiyorlar.
  • beni gülme krizine sokan başlıktır kendileri.
  • türkiye’deki kitap okuma, internette araştırma oranlarından yola çıkacak olursak mutsuz ev kadınlarının ekşi sözlükte ne işleri var, ekşi’den haberleri bile yoktur diyebiliriz.
  • sanki diğerleri havalarda uçuyorlar, duygularını yazmaları kadar güzel bir şey olabilirmi? çaylak veya değil, birşeyler paylaşıyorlar, aşağılamayınız