şükela:  tümü | bugün
 • çevremdeki ekşici erkeklerin sevgilisi hep çaylak kadınlar olduğundan mütevellit çalıştay yapmak istediğim konudur. yazar olmak kolay değil haliyle çaylak bir kadın için, yazar bir erkek birazda ünlü bir yazarsa havalı gözüküyor.

  evet evet ekşi sözlük artık ideal erkek bulma platformuna dönmüş durumda. ülkemizin evlilik çağına gelmiş güzide hanım kızları, çevrede ne olduğu belirsiz erkeklerle tanışacağına, sözlükte yazar olabilmiş üst düzey erkeklerden gözlerine çarptıklarını şöyle bir entrylerini okuyarak hmm bak bu ideal duruyor tanışalım bakalım diyerek mesaj atıveriyorlar.
 • büyük ihtimalle mesaj bekleyip alamamış birinin, iddiası.
 • (bkz: svihs)
 • götleri kadar beyinlerini geliştirmeye çalışmadıklarından olsa gerek.
 • bence doğru olan durum.

  evrimsel süreç içersinde dişiler her zaman güçlü ve kendilerinden yüksek konumda olan erkeklere karşı ilgi duymuşlardır. dişi, güçlü bir erkeğin yanında kendini daha güçlü ve güvenlikli bulur.

  milattan önceki yıllara baktığımızda da aynı durum geçerli. doğadaki avcı erkek diğer erkeklere göre dişilerden daha fazla rağbet görmüştür. doğa sert ve acımasız. her dişi kendini güvende hissedebilecek bir erkek arıyor içgüdüsel olarak. aslında bu boy pos muhabbeti de burdan geliyor. 1.90 boyunda geniş omuzlu ve biraz fitness yapmış erkek, 1.75 boylarında sıska cılız erkekten daha üstündür. ancak burada genelleme mümkün değil. genel eğilim açısından bu örneği verdim. ikisi de tamamen eşit karakterde ve huyda olurlarsa dişilerin yüzde 95 i 1.90 boyu olan adama yönlenecektir.

  evrimsel süreç budur. güçlü olanın yanında olup güçlü olmak her dişi için içgüdüsel bir ihtiyaçtır. olayın ataerkillikle alakası yok.

  bu konuyla aslında çok ilgisi yok. yani ama ucundan da olsa az biraz ilgisi var. yazar olabilmiş erkeğin cok bir esprisi yok aslında bu entryi en iyisi başka zamanda başka yere götüreyim. şimdilik dur burda.
 • anlamsızdır ama yazar kadınlara oranla hak verilebilir.

  gerçi kendime ben bile hayranken.
 • yaza yaza yazar olunduğunu anlıyorlar ;)

  edit: sen de yaz.*
 • mesaj kutumda 10 larca örneği olan bir konu. 8-10 entrylerimden ya da popi bir başlık açmamdan sonra yazar veya çaylak kadınların saldırısına uğruyorum. saldırı derken bildiğin atlıyorlar. bir de çok cesurlar istediği gibi rahat rahat yapıyorlar bunu. görüşmek isteyenler de oluyor. hem de umursamadığım halde. (bkz: çaylak kızların yazar erkeklere yürüme sebepleri) başlığında bu konuda derinlemesine analizler kasmış yazar arkadaşlar.

  editöring: yoksa hep bana mı denkgeliyor bilemiyorum.
 • hiç ama hiç inanmadığım durumdur. bize öyle bir bilgi gelmedi.
 • kendi egosunu tatmin eden erkek yazar beyanı.

  sen burda tek elle iki entry giriyorsun diye kimse sana hayran değil dostum, ufacık beyninle kendini kandırma. yaz geç.