şükela:  tümü | bugün
  • çevremdeki ekşici erkeklerin sevgilisi hep çaylak kadınlar olduğundan mütevellit çalıştay yapmak istediğim konudur. yazar olmak kolay değil haliyle çaylak bir kadın için, yazar bir erkek birazda ünlü bir yazarsa havalı gözüküyor.

evet evet ekşi sözlük artık ideal erkek bulma platformuna dönmüş durumda. ülkemizin evlilik çağına gelmiş güzide hanım kızları, çevrede ne olduğu belirsiz erkeklerle tanışacağına, sözlükte yazar olabilmiş üst düzey erkeklerden gözlerine çarptıklarını şöyle bir entrylerini okuyarak hmm bak bu ideal duruyor tanışalım bakalım diyerek mesaj atıveriyorlar.
  • büyük ihtimalle mesaj bekleyip alamamış birinin, iddiası.
  • (bkz: svihs)
  • götleri kadar beyinlerini geliştirmeye çalışmadıklarından olsa gerek.
  • anlamsızdır ama yazar kadınlara oranla hak verilebilir.

gerçi kendime ben bile hayranken.
  • mesaj kutumda 10 larca örneği olan bir konu. 8-10 entrylerimden ya da popi bir başlık açmamdan sonra yazar veya çaylak kadınların saldırısına uğruyorum. saldırı derken bildiğin atlıyorlar. bir de çok cesurlar istediği gibi rahat rahat yapıyorlar bunu. görüşmek isteyenler de oluyor. hem de umursamadığım halde. (bkz: çaylak kızların yazar erkeklere yürüme sebepleri) başlığında bu konuda derinlemesine analizler kasmış yazar arkadaşlar.

editöring: yoksa hep bana mı denkgeliyor bilemiyorum.
  • hiç ama hiç inanmadığım durumdur. bize öyle bir bilgi gelmedi.
  • kendi egosunu tatmin eden erkek yazar beyanı.

sen burda tek elle iki entry giriyorsun diye kimse sana hayran değil dostum, ufacık beyninle kendini kandırma. yaz geç.
  • doğrudur. kaç tane çaylak hanımla yazarlık maaşımı bitirdim, beraber torku bira içtik hesaplamaya korkuyorum