şükela:  tümü | bugün
  • zengin ve yakışıklı olduklarını düşünmeleridir.beni de öyle zannettiklerinden midir nedir?odtü'lüsü,dr'u,avukat'ı her kesimden yürüdüler.hemen buluşmak isteyenler de azımsanmayacak kadar çok.başka sosyal mecralarda kızlara ne kadar çok yürünüyorsa ekşi sözlükteki erkeklere de o kadar çok yürünüyor. tecrübeyle sabittir.

(bkz: yürüyün millet yürüsün arkanızdan)
  • eğer yatakta da çaylak değillerse, bana yürümelerinin sebebleri aşağıdakiler olabilir.

gelir: ayda 2.5 milyon tl
    tip: yakışıklı
    eğitim: ilkokul

diyeceksiniz ki neden üniversite okumadın, okumam koçum okumam, üniversite okuyanlar sürünüyor, okusaydım da sürünse miydim, dominos sos getirmedi diye rezalet başlığı mı açsaydım.

o kadar taşaklı bir adamım ki daha bu sabah oldu, ünlü bir restoran şirkete içecekleri getirmeyi unutmuş, 10 dakika sonra müdürü aradı, aşırı özür diledi, kuryenin hatası olduğunu söyledi ben de gülerek ben çekerim onun kulağını bi dahaki sefer dedim. olmaz dedi, içecekleri yolladı.
  • çaylak kızlar dediğimiz insanlar, gayet alımlı, bakımlı ve kültürlü insanlar!
    antalya da denk geldim!
  • sosyal statünün sözlük yansıması. algısal yanılsama...
  • lanet olsun. millete çaylak kızlar banada sözlük türkçeyi düzgün kullanmayanları uyarma ekibi yürüyor.

zorunlu edit: mesaj kutum doldu. da ayrı yazılır diye mesaj atan 1000. kişiye da ayrı bilekliği göndereceğim.
    zorunlu edit 2: da ayrıyı sindiremeden de ayrı mesajları gelmeye başladı. tamam söz bundan sonra ikisi de( öğrendim amk) ayrı
  • yürüme mesafesindeyim.
  • antalya'da çaylak ekşi sözlük yazarı alımlı bir kadına denk gelenleri görüp beni hüzne boğdunuz gündüz gündüz. bana denk gelenler kadınlarklübü üyeleri yada facebook'ta gelinlerin tatlı telaşı sayfasında admin olanlar. alımlı çaylak bayanlar bana da yürüyebilirler.

not: salak kafam çaylaklardan mesaj almayı açmamış bende diyorum neden mesaj gelmiyor. şu an bir kere daha kahroldum.
  • ego tatminidir.
    mesajlaşırken iyi hoş...
    gel buluşalım dediğinde bin dereden su getirir.
    (bkz: seni tanımam lazım)
  • lise1 lerin lise 4 erkeklerine yürüme sebebiyle tam olarak aynıdır. bir yazardan nick altı almak kadar mutluluk ve iyi hissettirici bir şey var mı? ben yazarken seviniyorum nick altımı okuyunca. çaylakken biri yazsa uçardım muhtemelen. tabi başka sebepleri de olabilir.