• "henuz sozlugun heryerinde ba$ariyla at ko$turabilecek kadar enerjiye sahip degilsiniz. bunun icin oncelikle belli bir miktar entry girmeli (ki bu rakam kafamiza gore degi$tirmediysek hali hazirda 10'dur) "bakalim sozluk yazari olmak nedir ne degildir cozmu$ mu arkada$?" sorularina cevap olabilmelisiniz.

haydi $imdi ko$un bir miktar entry girin.. beyninizin bir miktarini ortaliga yayin bakalim.. haydi kucuk user, haydi!!"
  • ayda bir duzenli olarak caylak moduna downgrade edilmemden sonra, otomatik mesaj servisi tadinda kar$ima cikip, 'gene naaptim ben ya' dedirten, sinirlerime hakim olmak icin ictigim bir surahi suyun ustune, $eker kaliplari tuketerek, sozluk konusunda derin du$uncelere dalmami saglayan, icerik acisindan sorunlu entrylerimizin de bize iletilmesi sonrasinda kabul edebilecegimizi belirtmek istedigim caylakla$tirilma i$leminden sonra kontrol merkezi atraksiyonuna girmeye cali$ildiginda gorulen cumle.

tavsiyem:
    eger ki caylak yapilcaksak, neden caylak oldugumuz da belirtilse de, biz de bi daha yapmasak o hatayi. nasil olur?
  • mesajlarıma bakmak, ayarlarımı kurcalamak vs. için kontrol merkezine tıklayınca karşıma çıkan ilginç yazı.
  • sözlüğün hegomanyasını devam ettirmek ve kullanıcıları üzerinde otorite sağlaması amacıyla yapılmı$ olduğunu dü$ündüğüm, niye çıktığı hakkında hiç bir fikrim olmayan büyük ihtimal adminin balans ayarı amaçlı yapmı$ olduğu sandığım got up hadisesi
  • hiç usanmayıp`sozluk hakkında en cok sorulan sorular kısmını okudugum üstüne bu yetmeyip bütün entrylerimi tekrar okuduğum halde neden bu mesajı aldığımı anlayamadığım üzüntü verici durum. uyarılsam daha mı iyi olurdu sanki hani mesajla uyarmak gibi filan
  • "büyü de gel" anlamında kullanılan mesaj.
  • yeni bir yılın ilk iş günü sabahı, hem de sabah sabah gülümsemeyi ihmal etmemişken, bilgisayarınızın karşısına geçmiş, kanatlarınızı açmış süzülmeye başlamışken yere * çakılmanıza sebep olan; sizi "kim yoldu kanatlarımı? neden? ne yaptım şimdi ben?" gibi sorularla başbaşa bırakıp, tüm faqı okuduğunuz hatta sozluk hakkında en cok sorulan sorular kısmını yalayıp yuttuğunuz halde hala anlamayabilip üzülmenize sebep olabilecek mesaj.
  • şimdilerde çaylak kullanıcı uyarısı olmuş ikaz. ben gördüm ordan biliyorum. hatta hala görüyorum. istesem yine görürüm. aha mesaja tıkladım bi daha gördüm. yazarlar göremiyor tabii bunu. ama ben görürüm. ne zaman istesem o zaman görürüm. kolaysa siz de görün akıllım. ahaha, durun ss alayım da hatıra olsun.
  • bazen sozlugun ne kadar objectif,ne kadar subjectif oldugunu yargilamama neden olan durum
  • inanilanin aksine her sözlük kullanicisinin denememiş oldugu bir mod... inanmazsiniz, eskiden çaylak mode yoktu... daha eskiden voltran yoktu... daha eskiden şifre yokmuş... daha da eskiden yazi yoktu... (bkz: eskiden buralari masmaviydi)
hesabın var mı? giriş yap