• beyninizdeki tum noronlari calistirmak icin kasmak
    (bkz: elalemin yuzune bakamamak)
  • bu basliga bile entry yazmak konusunda 15 dakka kasma durumu.
  • şu an içinde bulunduğum durumdur..*işin içine daha fazla dikkat ve bir bakıma entry mecburiyeti girdiğinden oldukça zor bir eylem..**
  • sıcak kumlardan serin sulara atlamanın insan vücudunda yarattığı ferahlama değil de şok etkisinin bir benzerini özellikle çaylak kullanıcı statüsüne indirilenlere yaşatan ruh halidir... başka türlü kişinin dikkatini çekmeyen hatalarını kendi kendine araştırmasını, derinlere inerek ben nerde yanlış yaptım demesini sağlayan bir aktivitedir.. konsantrasyon, özen ve bezen gibi kişisel özellikleri geliştirdiği görülmüştür.
  • öss'ye yeniden hazırlanmak gibidir.
  • anlamadım? özel çaba mı gerektiriyordu o ilk on entry..
    ha ben her entrymi aynı savsaklıkla girdim..

(bkz: çaylaksın sen çaylak kal modereterler okusun entrylerini emi!)
  • kurtarıcı umuduyla "kenar" butonuna tıklamaya götürür.

53 tane entry'yi içime sinmedikleri, kötü bulduğum, bazısını da cesaret edemediğim için kenara yollamışım. şimdi on tane çaylaklık entry'si girmek gerekti diye hiç olmazsa on tanesini gireyim kurtulayım dedim, çaylaklık entry'si (ki hiç özenilmez benim bildiğim bunlara) olmak için bile çıtayı geçebilen en fazla altı tane bulabildim.

bi alt çıta bi de üst çıta var ayrı ama.. üst çıtayı geçenleri de çaylaklıktan kurtulacağım güne saklıyorum. gerçi bu kadar kasıntı entry'ler birini çaylaklıktan kurtarır mı bilmem ama zaten çaylak olma sebebim de biri(leri)nin hesabımı kırıp saçmasapan entry'ler girmesi (kısaca bi hata varsa hata benim bile değil ki yahu) olduğundan bu basit gerçeğe sırtımı dayıyorum.

aha bitti on tane öf be..
  • alsınlar diye artı bi özen göstermediğim moddur.
  • hayır insanları buna zorluyorlar anasını satıyım üçüncü hesabım bundada oldu 8 ay hala bekliyoruz ilk ikisini cehennemin dibine yolladılar. onlardada 1 yıl ve 10 ay bekledim bunu da yollarlarsa ciddi anlamda kafayı yicem.
    (bkz: bk cnm bu ilski ktü gdyoo)
  • gereksizdir.istediğiniz kadar kasın liste gene kendi bileğini okur.aksi olsaydı zaten sıra gerilemek yerine ilerlerdi.
hesabın var mı? giriş yap