şükela:  tümü | bugün
8494 entry daha
 • en son baktığımda 5bininci sırada olduğum ve birden yazar olduğum kurtuluş günüm. 2015 eylül'den beri her gün giriş yaptım. muhteşem bir duygu.
 • içinden 12.5 ayda kurtulduğum listedir.
 • oha lan daha dün 9000’lerdeydim ne ara yazar olmuşum, şuan sabahın köründe evde zafer çığlıkları atıyorum *
  sanırım her gün 4-5 saatimi ekşisözlükte harcamam, entryleri oylamam etkili olmuştur.
 • bu sabah içinden çıktığım liste. sabah sabah evde sevinçten bağırmaya başladım, mutluyum. merhaba sözlük.

  dün akşam listede 24000'lerdeydim. algoritmanın nasıl çalıştığını anlamadım açıkçası. tüm çaylaklara başarılar.
 • bu sabah uykusuz ve yorgun gözlerle saate bakmak için telefonuma baktığımda, ekşi'den gelen onay mailini görmemle yazar olduğumu öğrenmem bir oldu. hemen gözlerim açıldı ve mutlu bir rüyadan uyanmış gibi hissettim. şimdi keyif kahvaltısı yapacağım. teşekkürler sözlük!
 • bu sabah benim de kurtulduğum liste. tamamen formata uyun arkadaşlar. benim çaylaklık dönemim en az 5 yıl fakat sözlük formatına hiç uymadığım o kadar yazı yazmışım ki format olayına uymak için 100’lerce mesajı tek tek silmek zorunda kaldım ve 2 günde yazar oldum. hadi hayırlı traşlar, tüm çaylaklarımıza başarılar.
  edit: imla
 • (bkz: ben geldim)

  2014'ten beri beklediğim mail sonunda geldi.

  ol deyince oldurana şükürler olsun. şaka gibi yaleppim hala inanamıyorum.

  gençler size bu işin sırrını vereyim. defalarca verildi ama benim yazmam daha doğru olur kanaatindeyim. gerek prezantabl kişiliğim gerekse de 3 yıldır mapusta bekleyen biri olarak en doğru bilgiler bunlar.

  1-sakın ama sakın 10'dan fazla mesaj yazmayın. yazdıysanız silin, ilk 10 kalsın.

  2-anket başlıklara yazmayın.

  3-girdiğiniz entryler mutlaka tanım içersin. "tanım: ben" falan yazmayın. en dandik başlıklara en dandik entry'i girmiş bile olsanız bunlara uyun.

  benim kadar donanımlı ve birikimli olamayabilirsiniz problem değil. favlayın bakalım çaylak kardeşler ecik hava gelsin.

  edit: 2006'dan beri şu sözlükteki dördüncü üyeliğim. futbol başlıklarında küfürlü tartışıyorum diye kovuldum sürekli. bu sefer küfür yok. dinleyin abinizi.
 • 19 ay beklemenin ardından içinden çıkmış olduğum listedir. söyleyeceğim iki şey var arkadaşlar çok fazla algoritma kasmanın anlamı yok zira 19 ay zarfı içerisinde toplasan 5 kere log in olmuşumdur ve toplamda kaldığım süre 30 dk değildir :)
  ikinci olarak da çaylak arkadaşlara bir mesajım var şu [[ımg]http://i67.tinypic.com/258yqfc.jpg[/ımg] şu]
 • askerde alabileceğim en güzel haber yazar olmuşum be atarsa 108
 • 2015 sonu dahil olup, ikinci yılımı tamamlamak üzereyken kurtulduğum liste. noktalama işareti kullanan az sayıdaki yeni yazardan biriyim sanırım. çaylakları yazar yapan algoritma diye bir şey gerçekten varsa, en azından cümle sonlarında bir nokta koyulup koyulmadığını dikkate almalı.
200 entry daha