şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
1610 entry daha
  • son 48 saattir, sıralamadaki yerimin aşağı yada yukarı değişmemesinin özel bir anlamı olup olmadığını merak etmeme sebep olmuş listedir.
  • allah uzun ömür verirse bir gün ilk yüze girdiğimi göreceğim liste. yetişmezse de yazarlığı miras bırakmaya niyetliyim.
  • uzun kuyruklar oluşturmuş onay listesi.
    yazarlar sendikalıysa bizde harranlıyız !
  • onaylanmayan üyeliğimden sonra çok çalışıp, çok entry okuyup yazılarımı da minimum da tutup aylardır beklediğim bu sıra artık ecel sırası gibi benim için...

acaba bugün ölecek miyim sorusunun cevabıyla; acaba bugün yazarlığım onaylanacak mı sorusu kanka oldular. bu kankalık öyle bir hal aldı ki mehter takımı gibi iki ileri bir geri giden sıram artık yüz geri bir ileri gitmekte olduğundan ötürü ölüm sıramı beklemek daha realistik görünüyor.

tam üç gündür sıra bir kişi bile ilerlemiyor, işin ilginci geri de gitmiyor. ama olsun, ben sözlüğün sözüm ona entel yazarlarını da, kopya çekip yazan yazarlarını da, isyankar yazarlarını da okumayı çok seviyorum. şuan saçmalıyorum, biliyorum. zira kimse okumuyor, sanırım uzun bir süre de okuyamayacak. belki hiç okumaya da bilir, şuan ben yaşıyor da olabilirim, ölü de. evet, yine saçmaladım. sanırım bu yüzden yazar olamıyorum. sözlük haklı beyler. ben yine saçma sapan bağlantılar kurup herşeyi berbat ettim.

sözlük, her izlediğim filmden sonra girip okuduğum yorumlar için bile iyi ki varsın, bu platonik aşka bir gün karşılık verecek misin?
  • bilgisayar kesen misafir çocuğu hissiyatıdır.

(bkz: araba yarışı var mı bunda?)
  • bozulmuş. üç gündür ne ilerliyor ne geriliyor. ama sözlük yönetiminin umurunda olduğunu sanmıyorum. zaten onaylanan yazar sayısı da herhalde birkaç taneyi geçmiyordur son aylarda.
  • geçenlerde bu savda arkadaşın teki ile bir diyalog yaşadık da,paylaşmak isterim.
    sözlükte yazar mısınız dedi.
    evet yazarım dedim,fırsat buldukça diye de cümlemi bitirdim.
    aa deyip şaşmakla meşgulken bir de üstüne bir soru daha soruyor arkadaş.
    yazar sınız demek diye devam etti.
    şaşırmış gibi yapan,asıl sorulmak isteneni anladığı halde çaktırmayıp,kendisini tam olarak ifade edebilmesi için ufak bir kurguya sahne olanda benim,ve sözlerime şu şekilde devam ediyorum.
    siz bana yazar mısınız diye sordunuz,bende haliyle sözlükte bulunduğum için yazabileceğimi,gündemden konu başlıkları ile sözlüğe eşlik edebileceğimi söyledim,bundan normal neyin olabileceğini anlatmaktı asıl amacım,sanırım siz beni yanlış anladınız dedim.
    o zaman sorumu yineleyeyim dedi
    siz bilirsiniz cevabı ile karşılaştı.
    sözlükte çaylak seviyesinden atlayıp ne zaman yazar kıdemine ulaştınız dedi.
    elbetteki beklediğim,ve asıl sorulması gereken soru buydu.
    henüz yazarlık mertebesine ulaşamadım,ve ulaşabileceğim konusunda büyük korkularım var,ve sözlük kariyerim tam anlamı ile başlamadan bitebilir diye karşılık verdim.

anlatmak istediğim;kişi,kelimeleri dağıtmadan,karşı tarafa derdini kendi çabası ile aktarabilmesi.
    karşı taraftan beklememeli çoğu şey,bazı hadiselerin anlamı olmaz yoksa. saygılar.

(bkz: armut piş ağzına düş.)
  • 1,5 senedir içinde bulunduğum liste. sabırla yazar olacağım günü beklemekle artık bıkkınlığın geldiğini de söylemeliyim.
  • emsalsiz listedir. esi benzeri yoktur. ayrica bozuk lan bu liste, iade degisim yapilabiliniyor mu? diye sormak istedigim listedir.
  • rahat olun gençler ya...hayat devam ediyor ha çaylak ha yazar
42710 entry daha