şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
  • yakın bir vakitte (bkz: öyle umuyorum) kurtulmayı planladığım fakat sıralamadı ki yerimi gördükçe hayıflandığım, umutla beklediğim, bazen umutsuzluga düştüğüm sıralama.
  • 2 yıl bekledikten sonra bugün çıktım.allah kurtarsın beyler. öyle algoritmanında anasını sikiyim.
  • herkes sürekli geri gidiyorsa ileri kim gidiyor amına koyim. ben de sürekli geri düşüyorum.
    bir de mesaj nasıl atabilirim biri mesaj atsa ya da çaylaklar mesaj atamıyorsa bu entrynin altına yazsa çok iyi olur.bir de bizi favorileyen entry'yi nasıl görüyoruz.
    (bkz: çok cahilim keşke ölsem)
  • 23024 şimdi. bir allahın kulu açıklasın bunu. neden artıyor. ben anlayamıyorum hacı.
  • dün 490. bugün 510. sıradayım. 2 senede gelebildiğim en iyi noktadan döndüm.
  • yazsam geriliyorum, yazmasam geriliyorum, sadece okusam hiçbirşey yazmasam yine geriliyorum. ben bakmadığım zaman ilerliyorsam demek ki. yoksa bu mantıkla en sonuncu olmam lazım.
  • listeye 21binlerden giris yaptim 3 gun icinde 24binlere geriledim. bu hizla giderse 1 sene sonra korkarim sira numaram kredi karti numarasina donecek. burdaki sikayetleri gorunce de sozlugun samimiyetinden suphe etmeye basladim.
  • sanirim az cok cozdum, surekli entry girmek gerekiyor. 2 entry girdim, 10 kisi one gectim. peki bu noktada akillara soyle bir soru geliyor: bu durum sozluk kalitesini dusurmez mi?

edit: iki gundur surekli dusuyor. yihhuu
  • baya gerilerdeyim şuanda haydi bakalım kurtula bilecekmiyim bu listeden
  • ciddi anlamda çözemediğim bir durumdur bu liste . daha 1-2 gün oldu 3 hesabıyla kendi girilerini favlayan , uplayan adamın sözlükten uçurulduğu . ki bu arkadaş sözlükle 1-2 kodaman şirketi , sanatçıyı falan karşı karşıya getiren bir tip . ve eminim ki şu an hala bir başka hesapla sözlükte yazmaya devam ediyordur . keza yine aynı oranda sözlüğü okunmaz hale getiren troll hesaplar , diğer sözlüklerin fake hesapları , malum olay (bkz: zilan odabaşı ifşaası) ile açığa çıkan ya da herkesin malumu ünlülerin , sadece bilinen , onlarca sözlük hesapları ve tabii bilinmeyenler ( siyasiler , parti fanboyları , futbol takımı sempatizanları , şirketlerin reklam vs çalışmalarını yapan kitle ) .

bütün bunlar bir yana diğer yanda da burada bekleyen / bekletilen insanlar .

kral çıplak amına koduklarım !..

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)