• aq listesi neye göre işliyor anlamadım. bir günde 10 entry girince 15 sıra yükseltip 2.günde 3 entry girince 300 sıra geriye atıyor.ne sikimsonik sistemi var
  • aylardır en fazla 4 bin aşağı inebilen onay listesi indiğinde kalsa anlarım fakat geri eski haline dönüyor
  • dört sene bekleten liste..
  • çaylak olmama rağmen bir entry yazmış görünüyorum, sebebini çok merak ediyorum
  • şu sıra kur gibi bir aşağı bir yukarı dolara bakar gibi her sabah bakıyorum.
  • dolar kurundan hallice.
  • kaç hafta kaç ay kaç mevsim sürer bu çaylaklık?
  • senelerdir üyeyim. son zamanlarda aktifim ama henüz 3000 kişi yol kat edebildiğim liste. kaldı 38.000 kişi. hadi bakalım..
  • 1 0 0 0 geçen ay
    "bugün çaylak onay listesinde 9971. sıradasınız. bu sıra 10 entry'yi ne zaman doldurduğunuza göre her gün hesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir."

diye yazıyor sayfanın en başında. geçen ay ne kardeşim....? neredeyse her gün veya üç-dört günde bir yazıyorum... acaba tüm çaylak arkadaşlarda böyle mi yazıyor? yoksa benimkiler yayınlanmak için sıraya mı alınıyor...? anlayamadım.

bir bilgi rica etsem...
  • ne zaman yazar olup olmamam önemli değil de sistemin algoritmasını anlayamadım.
    uzun zamandır 28 binlerdeydim. şimdi yine 30 bine çıkmışım. sanırım girdiğimiz entry sayısıyla alakası yok.
    sabırla beklediğimiz listedir.
hesabın var mı? giriş yap