şükela:  tümü | bugün soru sor
  • an itibariyle bende gözükmeyen hede.

(bkz: sözlük sana söylüyorum, moderatör sen anla)
  • birazdan gireceğim sıra. umarım çok beklemem.
  • herkesin harley deyvidsın botlarıyla rap beni ramizem naralarıyla dahil olduğuna aldırmadan, olağan bir temmuz akşamında giydiğim sandaletlerimle gireceğim sıra.

biliyorum, çok bekletecekler.
    çünkü bazı başvuru sistemiyle çalışan sistemler ve kuruluşlar kabul ettikleri kişilerin kalitesi veya sayısıyla değil, reddettiği kişilerin sayısıyla ve "içeri girilemezliği" ile dikkat çeker.

şimdi; "niye mi ekşi sözlük? kapital sorunlarla yüzleştiğimiz şu dünyada.. bla bla bla" adlı kafa sikişi operasyonuyla yalakalık yapacak adamlardan değilim. bu yüzden sırama girip, sezgin burak'ın yeniden basılan tarkan çizgi romanlarından birini okuyarak arnavut ciğeri yiyeceğim.
    azcık da limon,keyfe gel.

şöyle bir bakıyorum da; benim sol panel, sizin sol frame dediğiniz yerdeki başlıklardaki benim giri, sizin entry dediğiniz yazılara. çoğu çöp. kulağının kiriyle klavyede dostoyevskicilik taslayanlar yazar olmuş, ben sırada bekleyeceğim bir kaç ay; belki yıl.
    ama yine de ciddi anlamda kutsal bilgi kaynağı lan ekşi, ne sorduysam en az 20-30 entry'e sahip çok sağlam başlıkları var. eh, dedim bende poker ve menemen üzerindeki bilgeliğimle bir şeyler paylaşmalıyım.
    ha niye mi geldim; giri sözcüğümden anlaşıldığı üzere itü sözlük'ten geldim. son yapılandırmasıyla itü'deki ergenler ve bilgi kirliliği arttı. amın, götün, sikin, taşşağın eksik olmadığı ama güzel bilgi ve paylaşımların eksik olduğu bir platforma dönüştü itü lan.

neyse, sırada olan onay bekleyen çaylak varsa haber etsin;
    birer el go oynarız.

edit: imla.
  • çaylaklıkda sitenin işe yarayan bütün imkanları kullanılabilebildiği için pek umrumda olmayan sıra. bizi bu duruma düşürenler utansın.
  • şimdi ben 13000 falan olunca bakmayı bıraktım. tahminim bu yazar olanların sayısından fazla. 13k kişi buralara yazarsa normal ekşiden daha güçlü oluruz. yüzümü maviye boyayıp friiiidım friidım diye koşturasım geldi ama oradaki angut entrileri görünce burası felaket olur diye düşündüm. bakalım bakalım
  • her gün baktığım ve tam yazar olacağım derken daha arka sıralara ilerletildiğim bitmek tükenmek bilmeyen sıradır.
  • hac sırası gibi be kendimi 10 yıldır hac bekleyen neneler gibi hissetmeme neden olan ramazan pidesi kuyruğundan daha uzun sıra
  • 2 yıldır burda bekliyorum.
  • bitmesi için "on ay" bekletebilecek olan sıradır. yine de boşuna beklemiş olabilirsiniz. o zaman onaylanmamış yazarlığınızın üzerine bir bardak soğuk su için, çünkü sizden daha iyi yazarlar var.