şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ıroni yapalim
 • ben çaylak olsam kesinlikle burada yazılan hiç bir entryi favori yapmam. favori sanırım karma puan yükselmesi ile alakalı bir durum. bu durumun istismar edilmemesi gerektiğini düşünüyorum.
  sevgili çaylaklar,
  emin olun kim favoriye atmış diye hiç bakmadım, elbet bakan vardır. belki fava atarak dikkat çekebilirim diye düşünüyor olabilirsiniz, ama emin olun kimsenin sizin neler yazdığınızı tek tek kontrol ettiğini düşünmüyorum. en azından kendi adıma bunu söyleyebilirim. zaman bulup denk gelirsem arada bakarım.
  bilgi içerikli ve beğendiğiniz bir şeyse evet at fava. ama dikkat çekebilmek adına yapman maalesef işe yaramadığı gibi bunu o yazara muhtemelen artı olarak veriyorsunuz.
 • favorilenmek istenen yazar yırtınışı aslında.
  çaylak ve favori kelimelerinin geçtigi cümlelerin bol bol favorilendigini görenler bu tür baslıklar açıp ilgi çekme çabasında ve nitekim amaçlarına da ulaşıyorlar.
  sevgili sözlük çaylakları bu tür küçük oyunlara gelmeyin yoksa sizin sırtınızdan sov yapan yazarların sizi yemlemesine daha cok maruz kalırsınız, demedi demeyin.
  (bkz: böbrek.avı)
 • işte mert çaylağınız ben sadece iyiyse favori kardeeşim yazarların ilgisini çekiceğiz diye abanıyorsınuz her entryinin altına hepiniz heveslisiniz bir hafta sonra baksan üslübunuz ali tatilde kıvamında yapmayın arkadaşlar bunlar hocaya değil bize lazım.
 • çaylaklar da sizin isteklerinizi yerine getirmek için mesai harçıyorlar ya zaten sizi gidi çaylakların efendileri sizi.
 • caylaklara getirilen kisitlar cok cag disi, serbest birakin caylaklari, hatta her caylaga bir ticket hakki verin, yazar olmaya hazir oldugunu dusunen caylak o ticket ile review talep etsin bir defaya mahsus. oncelik ticket acanlara olsun, surec hizlanir caylaklar da mutlu olur yazarlar da.