şükela:  tümü | bugün soru sor
 • böyle, depresyonun dibindeyken bile insanı pollyanna moduna sokabilen bir yazar. keyif yerine getirgeci.
 • verdiği borcu hemen isteyen sabırtaşı yazardır kendileri.
  ödedim kurtuldum ona göre.

  uzun edit olacak ona göre editi: yazarlığımın ilk günlerinde * bir mesaj fasilitesi ile konuşmuştuk. böyle nesil yandaşlığı geyiğine. yazarlığın ilk günleri heyecanı ile bir nick altı geyiğide biz yapalım dedik. ve üsteki entariyi kaleme almıştım kendileri için. gel zaman git zaman, zamanın ötesindekilerden bir türlü düşmedi entarim. akıl sır erdiremedim. her ben'e tıklamamda zamanın ötesinde çaylak kız entarim duruyor, içimden: ''ulan hatun kişisinin yavuklusu filan girip çıkıp entrymi mi kötülüyor acaba.'' diye düşünmeden de edemedim.
  sonra zatı muhteremin zamanın ötesindekilere tıklamamla, kendi nick'imin bir nömaro olmasını görünce nevrim döndü ve bu editi yazma ihtiyacı duydum. eminim oda ''ulan kim bu herif niye zamanın ötesindekilerde ilk sırada'' demiyorsa bende şimendiferim. yok yani insan merak ediyor tee fi tarihinde girilmiş bir nick altı niye bu kadar kötülenir. yok eski sapık sevgililerimde hiç olmadı ki, yazık kıza.
 • gecikmeli hosgelmisligimi farkettigi icin kendisine minnettar oldugum nesildasim.
 • bu günlerde çok mutsuz olan yazardır çaylakkız.

  ------------------
  o kadar mutsuzdur ki, sırf author ekşibitiondaki fotoğrafına yorum yaptı diye silme ihtiyacı hissetmiştir. ve o günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmamıştır.

  geceleri uyuyamıyorum sözlük, bu o kadar zor bir şey ki kaldıramıyorum. halbuki ayçiçekleri arasındaki fotoğrafım beni güzellik yarışmalarına sokacak kadar güzeldi. bunu bana nasıl yaptın author, seni hiç affetmeyeceğim...
  ------------------
  böyle bir ruh halinde mi olmamı istiyorsun şeker author, bal author. bence sen kız arkadaşının fotoğraflarını silme, sözlük ahalisi ikimizi karşılaştırsın. var mısın?

  beni merak eden arkadaşlarım ekşibitiondan fotoğrafımı görebilirler.

  (bkz: http://www.eksibition.org/show.php?id=29600&t=user)
 • kendisini merak ettim ve ben de fotoğrafına baktım. $indi güzel olup olmadığı konusunda yorum yapacağım ama iki ucu boklu değnektir kızlar hakkında yorum yapmak, bilhassa bu sözlük falan gibi sapkın karısıydı kızıydı erkeğiydi gırla gittiği ortamlarda. ilkin $unu vurgulamak lazım; kadın kısmının tavrı $öyle oluyor genelde güzel miydi, çirkin miydi mevzuunda: güzelse çirkin de, çirkinse yerlere göklere sığdırama ki, çirkinse kendini bir bok zannetsin gitsin zirveydi $uydu buydu adamlarca siklenmesin oturup ağlasın, güzelse -ki muhtemelen kendisine bok atandan daha güzeldir- morali bozulsun, ortamlara giremesin, evine kapansın asosyal bir hayat sürsün. yani her türlüsünde bir kimseyi mutsuz etmek esas gaye. ha evet, güzel mi çirkin mi yorum yapacaktım ama gerek yok, biraz beyni olan anlamı$tır zaten. ha hayır, kendisine yazmıyorum.
 • güzel gülümsüyorsa ablasına çekmiştir.
 • x kisiyle karsılastırmalı olarak guzelligini sorgulatan birisi, tipik turk kızı.
 • ne kadar acınacak bir halde olduğunu umarım bir gün anlar.
 • ek$ibition'daki "bodrum bodrum" isimli eseriyle de author'ın hedefindeki hemcinsim yazardır.her ne kadar fotoğrafın altına yazılan "saçına kurban","dudağını yirim" tadında yorumları esefle kınasam da , author'ınkiler hepsinden beterdir bence.bir hazımsızlık,bir kompleks seziyorum author'da ama neyse.diyeceğim odur ki çaylakkız'ımız bunlara aldırmaz,başarılı yoluna devam ederse biz hemcinslerini gururlandıracak olandır.

  edit:imla
 • ekşibition da saçma sapan hakaretlere maruz kalmış sözlük yazarı. sağolsun kendisi sayesinde sözlükte ne kadar seviyesiz, gereksiz insan var görmüş olduk. güzellik göreceli bir kavramdır kimse kimseyi beğenmek zorunda değil ancak resiminin altında ki yorumlarda gerçekten üzücü.

  ilk resmini görmedim sanırım ay çiçeği tarlasında çekilmiş bir resmi daha varmış. köylü kızı gibi yorumlar yapılmış ulan köylü kızı olsa ne olacak olmasa ne olacak. köylü kızı olmak ayıp bir şey mi? böyle öküz bir mantık var mı arkadaş ya.

  kendisine kezban, çirkin vs diyenlerin resimlerini görelim allah için. memlekette sanki herkes brad pitt, angelina jolie amına koyim.