şükela:  tümü | bugün
  • insanı garip hissettiren bir durum. deminden beri biriyle konuşuyordum. laf arasına "keşke ben de yazar olsam" diye bir şey sıkıştırdı. o an nikhol kidmanın hizmetçilerin ölülerinin çekili olduğu fotoğrafı el geçirdiğindeki gibi ** o satır kademe kademe gözümde büyüdü. "lan ben çaylaklara mesaj özelliğini mi açtım yoksa:s" diye panikle geriye dönük 8 sayfa mesajı taradım. diğerleri de mi çaylak yoksa diye ama ohoo konuştuklarımın %70 i çaylakmış meğer. virus gibi artık sil babam sil. korktum yaa.
  • statüsüne bakmadan mesajlaştığım için pek de takmadığım olay. çaylaklara niye etkisiz eleman muamelesi yapılıyor ya. biz de çaylaktık. sevimli keratalar. bakkala göndermek amacıyla imal edilmiş küçük kardeşler gibi.
  • insanlığı çaylak olmadıktan sonra standart üslubunuzu bozmadan mesajlaşmaya devam edilmesi gereken durumdur.

yazar olup adam olamadıktan sonra, çaylak olup adam olmak daha iyidir.
  • çaylak olan kişilere tavsiyem,
    şimdiden bu yazarın kendisini ve başlığını engelleyin ki, yazar olunca da bu tür aşağılamalarla karşılaşmayın.

yazar olunca, insanlıktan çıkanlar.

dertleşecek arkadaşımız, kardeşimiz kimse, bana yazabilir.
  • köyden istanbul'a göçtükten sonra köyünü beğenmeyen yazar düşüncesi.
  • yazar olunca kültürel ve entellektuel acıdan kademe atıyoruz sanirim. eğer böyleyse yeşillendirin biz de ezelim çaylakları, 5. dünya ülkesi vatandaşı muamelesi yapalım, örseleyelim.
  • hay çaylaklar egonuza tecavüz etsin. neyse sakinim.
  • bu çaylak muhabbeti ne kadar itici, bunu gerçekten komik bulan var mı?
  • gören de bu sığır tez yazarak yazar oldu sanacak. bak işine evladım. kayıt oluyorsun, belli bir süre sonra yazarsın zaten. ilerde yazar olacak arkadaşlar lütfen bunun gibi yıkıklık sendromuna yakalanmayın.