şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük'te unutulmaz olaylar arasında yerini almaya aday çaylaklar* kısmında dönen akıllara zarar ilişkiler yumağıdır. daha önce bu konudan ilgili başlıkta bahsetmiştim. ama durum öyle bir karmaşık hal aldı ki yanında 5. sınıf fox tv dizi solda sıfır kalır.
    olay tarafları:
    @fethim
    @phobos35*
    @bensana aitim

arada benim takip edemedğim bir çok farklı hesap var. yemin ediyorum 6 yaşımdan beri pembe dizi izlerim böyle çarpık ilişkiler yumağı görmedim.*

edit: ilgili hesaplardan biri uçmuş, diğeri entrylerini silmiş. bu noktaya gelip, bir daha kendilerini rezil etmezler umarım fin.
  • duvarı delip sevişen köylü yan komşular gibiler. sinek ilacı filan sıkın şunlara amk. gelmeden itlaf olsunlar.
  • "madem biz caylaklara mesajlasma hakki tanimiyorsunuz, biz de entrylerle birbirimize sesimizi duyururuz, sohbetimizi ederiz" diye dusunup harekete gecmis olan caylaklari gordugumuz yumaktir.

bence gayet tatli insanlar. ozellikle fethim'in "geldim ben! :)" entry'sine cok guldum.

sevgili kanzuk, caylaklara mesaj hakki taniyin. mesaja yazacaklarini entry olarak girerek sohbet ediyor millet. yazik gunah...

edit: 3 arkadaşı da badilere ekledim. haftasonu neler olacak, merakla takip ediyorum.*
  • grup mu yapıyolla ne yapıyolla...
  • (bkz: entry nick uyumu)
    (bkz: noluyoo lan burda)

demek ki arka sokaklarda çok fena işler dönüyormuş..
  • süper yumak. anladığım kadarıyla rugayyey (ya da her neyse ismi, nicki @fethim) ersin'le (phobos35) bir zamanlar evliymiş, fakat ersin kaza geçirmiş ve hastanedeyken ruga bunu terk etmiş. ayrıca ruga'nın ailesi de ersin'i hiç sevmiyor, ruga'nın kardeşi bu ersin'e kühretmiş. @bensana aitim ise ersin'in yeni sevgilisi. pazar günü sevişeceklermiş. ayrıca ersin akrep burcu ve 34 yaşında bir doktor anladığım kadarıyla, izmir'de yaşıyor. ruga da büyük ihtimalle yozgat ya da konya'da öğretmen.

şimdilik bilinenler bu kadar.

edit: phobos35 hesabı kapattı sanırım :/
  • ulan oturdum çözmek için 10 dk mı verdimbu yumağı . tek çıkardığım sonuç pazar günü feci sikiş döneceği . ama kim kimdir . kimin cinsiyeti nedir basmadı kafam. sözlüğü böyle instant messenger olarak kullanmak da ayrı yaratıcıymış.

'' bekle erkeğim bi beş on dk twitter açmam lazım'' kısmını ise hiç anlamadım. twitter ın kaynağına gidecekse demek abla.
  • tarlabaşı'na girmişim de keşif yapıyormuşum gibi hissettim okurken. çok ilgi çekici bir yumak.
  • çaylakların şerrinden sana sığındım ya rab!!
    anladığım kadarıyla bilinçli olarak yapılmış fake olay.arkadaş memleketin suyu hiç soğumuyor vallahi.o kadar gündemin içinde işiniz ne? yazar olduğunuzda bu açığa çıkınca ne hissedeceksiniz,neden mutlu olacaksınız.ayrıca anlamadığım nokta hesabını silmesen seni kim tanıyacak?
    haftasonu sevişecekseniz niye bunu sözlükte karşılıklı entry girerek yapıyorsunuz?
    (bkz: kafamda deli sorular)
    bir de şu çaylaklar kısmı gerçekten sözlükte buzdağının görünmeyen kısmı tanımına cuk oturuyor.