şükela:  tümü | bugün
 • ekşi sözlük'te unutulmaz olaylar arasında yerini almaya aday çaylaklar* kısmında dönen akıllara zarar ilişkiler yumağıdır. daha önce bu konudan ilgili başlıkta bahsetmiştim. ama durum öyle bir karmaşık hal aldı ki yanında 5. sınıf fox tv dizi solda sıfır kalır.
  olay tarafları:
  @fethim
  @phobos35*
  @bensana aitim

  arada benim takip edemedğim bir çok farklı hesap var. yemin ediyorum 6 yaşımdan beri pembe dizi izlerim böyle çarpık ilişkiler yumağı görmedim.*

  edit: ilgili hesaplardan biri uçmuş, diğeri entrylerini silmiş. bu noktaya gelip, bir daha kendilerini rezil etmezler umarım fin.

  sonradan gelen edit: ilki tutunca devamı da çekilen şizofrenik korku filmi. (bkz: kadin caylaklar arasindaki beyin yakan atisma)
 • welcometofreakshow'un konuyla ilgili ilk entrysinden sonra mütemadi takip ettiğim olay. birbirini bir zamanlar sevmiş iki insanın nasıl bu denli düşman olduğuna aklım sırrım ermiyor. sanırım biri doktor diğeri öğretmen koca koca insanlar. umarım en kısa zamanda bu olayları aşarlar ve birbirlerinin hayatlarından tamamen çıkarlar. çünkü ben böyle şey görmedim.

  edit: ayrıca @shh be quiet da fethim kişisi sanırsam.

  edit2: phobos35 bir kişi ama fethim bir sürü farklı hesap açmış galiba.

  edit3: fethim sen haksızsın ve sana laflar hazırladım.

  son edit: phobos35 gitmiş işte. halbuki ben ona hak vermiştim. al kırdın kırdın.
 • "madem biz caylaklara mesajlasma hakki tanimiyorsunuz, biz de entrylerle birbirimize sesimizi duyururuz, sohbetimizi ederiz" diye dusunup harekete gecmis olan caylaklari gordugumuz yumaktir.

  bence gayet tatli insanlar. ozellikle fethim'in "geldim ben! :)" entry'sine cok guldum.

  sevgili kanzuk, caylaklara mesaj hakki taniyin. mesaja yazacaklarini entry olarak girerek sohbet ediyor millet. yazik gunah...

  edit: 3 arkadaşı da badilere ekledim. haftasonu neler olacak, merakla takip ediyorum.*
 • grup mu yapıyolla ne yapıyolla...
 • (bkz: entry nick uyumu)
  (bkz: noluyoo lan burda)

  demek ki arka sokaklarda çok fena işler dönüyormuş..
 • süper yumak. anladığım kadarıyla rugayyey (ya da her neyse ismi, nicki @fethim) ersin'le (phobos35) bir zamanlar evliymiş, fakat ersin kaza geçirmiş ve hastanedeyken ruga bunu terk etmiş. ayrıca ruga'nın ailesi de ersin'i hiç sevmiyor, ruga'nın kardeşi bu ersin'e kühretmiş. @bensana aitim ise ersin'in yeni sevgilisi. pazar günü sevişeceklermiş. ayrıca ersin akrep burcu ve 34 yaşında bir doktor anladığım kadarıyla, izmir'de yaşıyor. ruga da büyük ihtimalle yozgat ya da konya'da öğretmen.

  şimdilik bilinenler bu kadar.

  edit: phobos35 hesabı kapattı sanırım :/
 • ulan oturdum çözmek için 10 dk mı verdimbu yumağı . tek çıkardığım sonuç pazar günü feci sikiş döneceği . ama kim kimdir . kimin cinsiyeti nedir basmadı kafam. sözlüğü böyle instant messenger olarak kullanmak da ayrı yaratıcıymış.

  '' bekle erkeğim bi beş on dk twitter açmam lazım'' kısmını ise hiç anlamadım. twitter ın kaynağına gidecekse demek abla.
 • tarlabaşı'na girmişim de keşif yapıyormuşum gibi hissettim okurken. çok ilgi çekici bir yumak.