şükela:  tümü | bugün soru sor
  • milletçe gülümsemeye ihtiyacımız olan şu günlerde çaylaklardan beklediğim davranış. kampanya şöyle işleyecek, çaylaklar bizi gülümsetecek keyfimizi yerine getirecek şeyler yapacak, en çok güldüren çaylak yazar ilan edilecek.

komik video, fıkra vb falan işte ne bileyim ben onu da ben düşünmeyeyim bir zahmet.
  • "sözlükte cinsiyetçilikten sıkıldık artık statücülük akımı başlasın istiyoruz" kampanyası.

bir zamanlar sen de çaylaktın beybisi. kib öptüm bye.
  • palyaço da olduk sonunda, neyse 5 seneden sonra 3 binlere düştük, buna da şükür.
  • çaylaklar soytarı biz kral mıyız da bizi eğlendirecekler lan dediğim yaratıcılıktan uzak kampanya.
  • yazar oldu diye kendini bir b.k sanan yazar beyanı.
  • darwin ödülüne aday olabilecek hatta bu ödülü kazanabilecek bir fikir! çaylakların işi gücü yoktu seni güldürsün ve en çok güldüren yazar ilan edilsin öyle mi? sirk mi burası da çaylaklara palyaço muamelesi yapıyorsun? peki sen çaylak iken bu dediklerini yapıp birilerini güldürdün mü acaba?

ben de bu arada kendi fikrimi söyleyeyim. en çok güldüren değil, en doğru, en yararlı, en okunmaya değer entry giren çaylaklar yazar olsun, bu başlığı açan arkadaş gibi abidik gubidik şeyler yazanlar da çaylaklığa geri dönsün.
  • üst edit: mesaj atmayın başlık altına yazın.

çok komikmiş yazar kardeş

kısmi olarak da olsa sana cevap veremedikleri için bunu yapman hiç hoş ve etik değil. bence çaylaklar yazsın sana cevaplarını, biz burda editleyelim.

edit1:
    adres ver güldüreyim.
    tekmeliyor
    edit2:
    çaylakları da kendisi gibi şebek gören yazarın başlatmak istediği kampanyadır.
    yetisginergen
    edit3:
    senin bu gayri ciddi başlığını okuyan insanlar yeterince güldüler zaten, komik videoya, fıkraya fırsat bırakmamışsın.
    ozanoglu
  • çaylakların aylakları güldüreceği kampanya.
  • (bkz: tamam)