şükela:  tümü | bugün
  • sevgili yazar namzetlerimiz organize olmuşlar, seslerini duyurmak adına bir site hazırlamışlar.

ahanda

pek tabi en büyük mesele, sözlüğümüzün kanayan yarası olan yazar alım süreci. katılım ve katkı beklemekteler.

büdüt:imla
  • meşazınızı aldım ben davarım. haklı direniştir. boş beleş şansa yazar olmuş biri olarak (bkz: 8 mart) yazarlığı daha fazla hak eden çaylaklar olduğunu düşünüyorum. destekliyorum.
  • ticari bir getirisi olmadığı için sözlük yönetiminin pek siklemeyeceği direniş.
  • destek verilmesi gereken kampanya. seslerini duyalım. elit yazarları ayıklayıp içeri alalım.
  • destekçi yazarların en azından bizim (bkz: caylak) adımıza diğer yazarlara mesaj atmaları ile duyulabilecek website.

yazar olduktan sonra gelen edit: buralara boşuna gelmeyin çok bişi yok
  • (bkz: 25 nisan 2017 büyük çaylak direnişi/#67793257)

yukarıdaki entry ile çaylakların mesajlaşma hedesini yakın zamanda kullanabileceği ve çaylaklık sırası için yeni bir algoritma geliştirildiği duyurulmuş. umarım yeni algoritma ayıklama işini düzgün yapar, çaylaklığın ne kadar sıkıntılı bir dönem olduğunu biliyoruz ama sözlüğün gittikçe düşen seviyesinin içine iyice etmeyelim.

çaylaklar için sevindirici bir haber. umarım kaliteli çaylaklar en kısa sürede yazar olup sözlüğe katkı sağlarlar.