• sevgili yazar namzetlerimiz organize olmuşlar, seslerini duyurmak adına bir site hazırlamışlar.

ahanda

pek tabi en büyük mesele, sözlüğümüzün kanayan yarası olan yazar alım süreci. katılım ve katkı beklemekteler.

büdüt:imla
  • yazar olmak bu kadar uzun sürmemeli...
  • meşazınızı aldım ben davarım. haklı direniştir. boş beleş şansa yazar olmuş biri olarak (bkz: 8 mart) yazarlığı daha fazla hak eden çaylaklar olduğunu düşünüyorum. destekliyorum.
  • #dirençaylak
  • abicim abd de yüksek lisans yapıyorum, ingilizce biliyorum daha ne olsun tr de unv. terk adamlar yazar oluyor bence çıtayı yükseltmemiz gerek birkaç ülke görmüş kişiler yazar olmalı...
  • yıllardır okuyorum ama hiç bulaşmak istememiştim. böyle olacağını hiç bilmiyordum. ben sanmıştım ki... neyse daha şimdiden ağzımı bozmayayım. zaten direnecek pek gücümde yok. buraya ekşiyi karamsarlığa sürüklemeye geldim ben.
  • destekçi yazarların en azından bizim (bkz: caylak) adımıza diğer yazarlara mesaj atmaları ile duyulabilecek website.

yazar olduktan sonra gelen edit: buralara boşuna gelmeyin çok bişi yok
  • kanzuğaaa kaaaarşı omuz omuza (bkz: direniş)
  • desteklerin daha gür yapılması gereken kampanya. her gün buraya mutlaka bir defa uğruyorum. yazar olunca bundan vazgeçmemeye özen göstereceğim. aktif olmayan yazarlar yerine yeni kan değişimi yapılsa* güzel olmaz mı?
  • elbet birgün güneş bizim içinde doğacak, siz o zaman görün bizi...
hesabın var mı? giriş yap