• an itibariyle yönetime sunduğum öneri.

şöyle ki; çaylaklar, haziran ayında yapılması planlanan ekşi fest organizasyonunda yazarlara hizmet edecek, bira, çerez, köfte ekmek falan getirecek. festival bitiminde de festival alanını temizleyecek.

yazarlar en çok çalışan çaylaklara oy verecek, değerlendirme buna göre yapılacak.

bir sonraki aşamada ekşi sözlük çaylaklar ormanı kurulacak ve en çok ağaç diken çaylağa yazarlık verilecek.

edit: inanılmaz küfür eden bir nesil geliyor ekşiye. eskiyi mumla aratacak cinsten.
    bana sallamayı bırakın da ekşi sözlük çaylaklar ormanı başlığına bir şeyler yazın.

edit : her ne kadar birçok olumsuz mesaj alsam da bu uygulamayı çok faydalı bulan, hayata geçerse can-ı gönülden destekleyeceğini bildiren mesajlar atan çok sayıda çaylak kardeşim var. hepsine buradan selam olsun.

küfürlü mesajlarınızın ekran görüntüsünü aldım. yönetime bildireceğim. burayı inci sözlüğe çeviremeyeceksiniz.
  • hedef tahtasına çaylak fırlatma yarışması olmazsa desteklemeyeceğim öneridir.
  • kapa kapa çaylaklardan mesaj alma şeysini kapa

edit: bu espriyi yaptım ama aşağıda da en az 5 tane eşşeğe su kaçıran yazarı engelledim. insaf, ayıptır.
  • gölge etmesinler başka ihsan istemez ne işi var çaylakların diyerek katılmadığım öneri.

edit: şu başlık altında duyar kasan espri düzeyi yüksek yazarlar da gelmezse daha iyi olur şahsen.
  • gerçekten müthiş bir öneri. ben kesinlikle destekliyorum. şehir dışındaki yazarların da katılabileceği interaktif hizmetler de olmalı.

birbirleriyle sikiştirip izleyelim.
  • çaylaklar akşam eve geldiğimizde ayaklarımızı yıkasınlar. yıkasınlar ki biz de sözlüğe bir şeyler yazıp insanları bilgilendirelim.
    adres: limon sokak, pena apartmanı, daire 13
  • akla çok acayip senaryolar geliyor: (bkz: bdsm)
  • ahahaha bugün beni en çok güldüren başlık
  • ekşi fest geri gelecekse ben bile çaycılık yapabilirim *
    çaylakları sinirlendirecek başlık.
hesabın var mı? giriş yap