şükela:  tümü | bugün soru sor
  • an itibariyle başlattığım süper kampanya. mesaj kutum spam doldu ulan.
  • kesinlikle desteklediğim kampanya, reklam
    mesajlarından gına geldi, kim akıl etti lan bu saçmalığı?
  • (bkz: #74504407)

valla demiştim lan. eyy kanzuk kafanı dürümlerden kaldır buralara bak.

tanım : en başta benim desteklediğim kampanya.
    edit :benim tavsiyem mesaj sayısı olarak değil mesaj atabilecekleri günlük kişi sayısını 10 yapmaktır.
  • isviçreli bilim adamlarının son buluşu ile gerek kalmayacak kampanyadır.

ayarlar > bana kimler mesaj gönderebilir? > yazarlar veya hiçkimse seçeneklerinden biri tercih edildikten sonra farenizi alt taraftaki yeşil küçük şirin kaydet butonunun üzerine getirip 1 kez sol tık yapıyorsunuz. aa o da ne artık çaylaklar size mesaj gönderemiyor.

nasıl ama?
  • böylelikle whatsapptan devam etmenin önü açılır destekliyoruasadsnamsdöa.
  • uff snne be slk
  • kurunun yanında yaşı yakacak kampanya. kötü niyetliler yüzünden iyileri cezalandırmanın neresi doğru? yeni üyelere belirli bir süre mesaj atma hakkı vermemek daha iyi bir çözüm.
  • hatun kişisi mesaj yazınca,oh ne güzel ama kardeşlerimiz yazarsa hemen başlık açılır.kampanya yaptım nasıl güzel olmuş mu?modunda.allianz ceosu gibi kahraman olursun.istemiyorsan kapat özelliği.paylaşımcı olmak bu muydu sözlük?
    özel numara sorgulama diye mesajlar geliyor onu kastediyorsanız haklısınız ama başlık genelse yorumum genel.
  • maalesef bir çaylak olarak, mesaj kutusunda bir düzenleme olması kanaatindeyim. çaylaklara mesaj özelliği açık olmalı ama mesaj atacak çaylağın da sıralaması göz önünde bulundurularak mesaj atma sayısına bir kısıtlama veya düzenleme getirilebilir. aksi takdirde sözlük, bot hesaplardan geçilmeyecek.