• boyle bir sinirlama gelince ne olacak ise yarayacak mi size gelen reklam spam mesajlarinda azalma mi olucak degisen hic bisey olmayacak benden soylemesi yapmak isteyen bir cok caylak hesap acip yine isine devam edecektir.onlarin yuzunden biz niye magdur oluyoruz.caylaklara mesaj hakki tanindigi gun en cok sevinenlerden biriydim ilgi alanima giren konularda bilgi sahibi insanlarla iletisim kurmam icin harika bir firsatdi artik yazar olmasamda olur dusunceside iyice yerlesti zaten.bu konuyu destekliyen arkadaslarda gecmisini (çaylak dönemi ) unutmasin bir zahmet.
  • hatun kişisi mesaj yazınca,oh ne güzel ama kardeşlerimiz yazarsa hemen başlık açılır.kampanya yaptım nasıl güzel olmuş mu?modunda.allianz ceosu gibi kahraman olursun.istemiyorsan kapat özelliği.paylaşımcı olmak bu muydu sözlük?
    özel numara sorgulama diye mesajlar geliyor onu kastediyorsanız haklısınız ama başlık genelse yorumum genel.
  • böylelikle whatsapptan devam etmenin önü açılır destekliyoruasadsnamsdöa.
  • egonuza daliim...
    yapmayın etmeyin şunu...
    mesaj istemiyosan gir ayarlara değiştir düzelt.
    işiniz gücünüz sınırlama koymak.
    neymiş filtrelenmemişlermiş...
    öğrenci seçme sınavında de top çekip girdik biz buraya sanki...
  • an itibariyle başlattığım süper kampanya. mesaj kutum spam doldu ulan.
  • kurunun yanında yaşı yakacak kampanya. kötü niyetliler yüzünden iyileri cezalandırmanın neresi doğru? yeni üyelere belirli bir süre mesaj atma hakkı vermemek daha iyi bir çözüm.
  • bana kimse mesaj atmadığı için şimdi haberim oldu mesaj serbestisinden. mesaja boğulan yazarlar var demek, çok enterasan.
  • simdiye kadar 1 tane bile mesaj almadigim icin zerre skimde olmayan kampanya.
  • adam 7 kere ücretsiz numara servisi için tıkla deyip link atmış. gerçek ekşisözlük bu değil.
hesabın var mı? giriş yap