şükela:  tümü | bugün
  • kendinizi yalnız hissetmeyin, mesaj atın beraber yalnızlaşalım.

edit: mesajlaşmayı manyaklık olarak adlandıran spastiklerden ve yobazlardan her dem uzak durun.
  • sabırlı olun. çaylak onay sırası denen o dipsiz kuyudan çıkacaksınız eninde sonunda. sadece gereğinden fazla ve boş beleş entry yazmayın, yazar olunca istediğiniz her şeyi yazarsınız (abuk subuk troll başlıklar açmayın da, gerisi tamam).
  • stand kurup gelsin mesajlar diyen manyaklardan uzak durun.

edit: yav he he.
  • hepimiz o yollardan geçtik, sıkıntı yapmayın yazar olunca da sevinci 1 gün sürüyor. sonra yaz anam yaz.
  • güçlü kalın
  • düşünme,kim anlamış ki sen anlayasın böyle
  • tünelin ucu bombok bir yere çıkacak...
  • başınız sıkıştığında bana gelin kardeşlerim,istediğiniz başlığı açar sesinizi duyururum merak etmeyin.
  • aynı sinir bozucu yoldan bizde geçtik. bu algoritmaya bizde çok sövdük. yüreğiniz ferah olsun bir gün olacak karamsar olmayın.
  • yılmayın, yılmayın.yazarlar,çaylaklar kardeşlerim
    gözlerinizin içinde kalbimde yeşermesine izin vermediğim korkuyu görüyorum... gün gelir, insanlar cesaretlerini yitirebilir, dostlarına sırt çevirebilir ve tüm kardeşlik bağlarını koparabilir,ama o gün bugün değil... düşmanın zaferi ve harap olmuş siperler bekler çaylakların çöküşünü ama o gün bugün değil... bugün savaşacağız... bu dünyadaki tüm sevdikleriniz adına sizlere kalmanızı emrediyorum çaylak halkı...

sakın yılıp da hesaplarınızı silip gitmeyin burada bizimle beraber kalın, seviliyorsunuz.