şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kimse kusura bakmasın ben bunda hiç iyi niyet görmüyorum.
    elit bir yazar, fakir bir çaylakla ne paylaşabilir? neyi konuşup neyi tartışabilir?
    cidden merak ediyorum, benim bilmediğim bir mevzu mu var, bir film mi dönüyor nedir yani?
    benim gözümde hepsi eşit derecede değersizdir.
  • anonimliğin büyük bir yatırım olduğunu ve artık toplumumuzun kendi gibi olmak istemediği ve de yasakları tabuları çiğnemenin bir yolu da gizli kalmak olduğunun keşfi ile önce sözlüğün amacından sonra da onu takip eden kitlenin amacından sapması zinciri oluşmuştur.
  • ayarın default olarak açık olmadığını fark etmemi sağlayan konudur.
  • hala cevabını bulamadım, bilmediğim bi mevzu varsa yeşillendirin lütfen.
    bir çaylakla bir yazarı mesajlaştıracak nasıl bir doğa üstü olay olmuş olabilir?
  • herkesi sevgiyle kucaklayıp, sevgi ve barışı tüm dünyaya yaymak olabilir. öyle bir tahmin yürüttüm.
  • benim açık, lakin herhangi bir art niyetim olmamakla birlikte kapatmaya yaklaşıyorum yavaş yavaş, zira saçma sapan troll mesajlar alıyorum kendilerinden. inatla kapatmıyorum halen.

adam 'hohohaha nasıl koyduk ama' diye mesaj atıyor. işin gücün yokmu hiç pezevenk!

edit: bir açıklama yapmam gerek, benim hedefim sadece kufretmek için varlığıni sürdüren troll çaylak hesaplar. onlarcası bir adamın elinde olan ve pitrak gibi cogalan hayvanlar toplulugu. hatta halen kufretmeye devam ediyorlar.

edit2: yazar olduğumda ne kadar iyimsermişim bu konuda. #76989561

edit3: zevk olsun diye bana küfreden gerizekaliları deyyusları ifşa edeceğim... çok yakında.
  • yazar olmuşsunda ne olmuş?

bunu yazınca aklıma kapıcılar kralı filminde bir kemal sunal repliği geldi.

-buba ders çalışıyom
    -bırak dersi ayyaşın votkasını götür. oku oku sanki apartman yöneticisi olacaksın pezevenk.

neyse konuyu dağıtmayalım.

biz sana yazar olamazsın demedik, adam olamazsın dedik. böyle bir entry girerek de bunu kanıtladın.

o çaylaklar arasında nice insanlar var kendini insan sanan bazı yazarlara taş çıkartır.

burada yazar olmak insanları aşağılayabileceğin, kendini onlardan üstün göreceğin manasına gelmez onlardan tek farkın bu siteye biraz erken üye olmak ve bol bol entryi girmek. önemli olan çok ve eski olan değildir.

bunu anlıyamadıysan sana şöyle anlatayım iki tane 50 kuruşda bir lira eder, 10 tane 10 kuruşda.
  • (bkz: seks)

bu muydu ulan duymak istediğiniz? seks arıyorum başınız göğe erdi mi? amacım komple seks, bir çaylak mesaj attığında östrojen hormonu kokusundan dişi olup olmadığını anlıyorum. bu muydu ulan duymak istediğin??????????

edit: aq manyakları mesaj atmayın sizinle seks eylemek gibi bir niyetim yok.
  • bazen bilinmeyen veya unutulan bir olay hakkında çok yardımları oluyor. bazen de rezalet yazamadıkları için haklarını bizim üzerimizden savunmaya çalışıyorlar. şu ana kadar bir iki kişi dışında da rahatsız eden olmadı. buraya onlardan önce gelmek dışında hiçbir farkımız yok. bazen onlardan çok sonra da gelmiş olabilirsiniz hatta, biraz ayık olmak lazım. ;)