• ekşi sözlük fuck buddy aranıyor ilanlarına yoğun talebi de beraberinde getirecektir.
  • desteklemediğim kampanya.

bir keresinde bir şey olmuştu ve tüm çaylaklar yanlışlıkla yazar yapılmıştı. o zaman yüzlerce küfürlü mesaj almıştım. "ananı sikim zaa"dan öte gitmiyordu bunlar. bazılarının da yıllardır bir kini olduğunu öğrenmiştim.

kısaca olmaz bu iş. zaten 80 tane başlığı açıldı. illa çaylaklardan mesaj alınmak isteniyorsa profil ayarlarına "çaylaklar da mesaj gönderebilsin" seçeneği eklenebilir.
  • katıldığım kampanyadır.
  • sonuna kadar desteklediğim kampanyadır. entry favorileme de gelirse tadından yenmez. yönetim sesimizi duy..
  • nice yerler platformlar için bu kadar beklemedim. 10 entry girin bekleyin diyorlar yıllar oldu soğudum girmemeye başladım sonra hesap kapanmış. şaka gibi
  • haykırarak karşı çıktığım kampanya. düşünsene bir sürü ergen sana mesaj atarak küfrediyor. ha ergenlerden mesaj alma diye bi seçenek olacaksa o zaman olur.

aramaya inan: (bkz: ekşi sözlük'te mesajlaşmanın çaylaklara açılması)
  • hali hazırda bir çaylak olduğumdan ve birkaç kez çok ihtiyacım olduğundan desteklediğim kampanya, bunun yanında "çaylaklardan gelen mesajları engelle" gibi bir özellik daha olabilir tabii ki.
  • biz çaylaklar için nimet valla
  • ayarlar kısmına "çaylaklardan mesaj alabileyim" diye bir seçenek eklenecek olursa, neden olmasın ki denebilecek bir kampanya. sözlük içinde mevcut suser'lar arasında bilgi içerikli entry giren kaç kişi sorarım size? güncel bir olayla ilgili gerçek bilgi veren suser kaç tane? hâlbuki bir çaylak arkadaş entry'yle ilgili "96869786 - burada böyle yazmışsınız ama işin aslı şu..." diye mesaj atsa, entry'deki bilgiyle ilgili ekstra içerik sunsa veya düzeltme yapsa, siz de entry içine "hede nick'li çaylak arkadaş bilgilendirdi/uyardı, olayın aslı şöyleymiş..." diye not düşseniz, fena durmaz.

olacak olursa düzenlenmesi, yaptırımları filan iyice düşünülmesi gerekir, fakat uzun vadede sıkıntı olacağını sanmıyorum. hâlihazırda goygoy yapıp bilgi içerikli olmayan entry giren suser'lar çoğunluktayken (yani aslında hepimiz), bu konuda gerçekten emek verecek çaylaklara neden şans verilmesin ki?
  • kesinlikle desteklediğim kampanyadır. tamam çaylağız. hafiften piç muamelesi görüyoruz ama alt tarafı bir mesaj hakkı. mesaj attığımız insanlar altından klozete sıçmıyorlar sonuç olarak. onlarında bir çoğu ortalama insan.
hesabın var mı? giriş yap